Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A melltartó melletti "hájt"...

A melltartó melletti "hájt" hogyan lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés

[link]

erre gondoltam. Súlyzóval el lehet?

Kérlek, ne gyertek a helyi fogyás dologgal mert tudom, hogy nincsen. De "célzott" gyakorlat csak van rá. Alapjáraton nem vagyok kövér.


2011. okt. 9. 11:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Nagyobb melltartó takarná, vagy az nem jó?
2011. okt. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
93%
szerintem a honajhájra gondolt ... Az nem tünteti szerintem el mivel a polo alól is kilátszik
2011. okt. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
igazából csak akkor zavar ha bikini van rajtam. Nyárra szeretnék karcsúbb lenni, és most elkezdtem ezen dolgozni.
2011. okt. 9. 11:41
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Háj???

Szerintem nincs azzal baj.

Annyi kell.

2011. okt. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Fehérneműboltban dolgozom, jót mosolyogtam a képen. Te is beleestél abba a hibàba, amibe a nők kétharmada: egyszerűen csak nagyobb körméretet kell választanod, kisebb kosárral. Nem attól lesz nagyobb a melled, hogy a szükséges 80/B helyett 75/C-set veszel.
2011. okt. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !

Uolsó: Ez volt a legkisebb méret a boltban. :D

2011. okt. 9. 13:07
 7/18 anonim válasza:
63%
Béres Alexandrának van egy cd-je ami a derekat és az oldalakat sovánitja,nekem bevált....tényleg
2011. okt. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
soványító CD JEE! csak vizet kell hozzáadni annyira instant és már el is tűnt minden zsír. konyha közelében nem célszerű használni.
2011. okt. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%

Előző válaszoló szánalmas...


Kérdező:vegyél nagyobb körméretű melltartót! a szám a méretnél a mellbőséget jelöli, tehát mekkora melltartó fog rajtad kényelmesen összeérni. magát a kosárméretet a betü jelöli, legkisebb az A, s mondjuk a D már egész nagy. Tehát lehet kapni A kosárból is 85-öst..85A lesz rajta..

2011. okt. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Soványító, LOLLER!!!


Ez a melltartó által kiszorított valami legyen a legnagyobb gondod az életben, kívánom neked! ;) ne akarjatok már ennyire valóságtól elrugaszkodott, élőben is fotósoppolt alakot...

2011. okt. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!