Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt ettem ma reggelire, de...

Ezt ettem ma reggelire, de kevésnek tűnik + ha mindig ez lenne, megunnám. Tippek?

Figyelt kérdés

Tk. kenyeret nem szeretnék enni, mert nem szeretem - ahogy a fehér kenyeret sem szerettem soha, akkor sem, mikor nem fogyóztam.


Szóval ma reggel ettem 1 pohár natúr joghurtot, zabpehellyel (én válogattam össze, tehát hozzáadott cukor nincs).

Mit ehetek még reggelire máskor? Illetve ez nem volt kevés? Mit ehetek még ehhez?


30 kg-tól szeretnék min. megszabadulni.


Mellette rengeteget tornáznom, reggel is (reggeli előtt), tehát kell az energia is...


lány, 20


2011. aug. 24. 15:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Gabonapehely tejjel (nem cukros), zsömle/kifli szalámival, sajttal. Péksüteményt is ehetsz, nem ezen múlik. Tojásrántotta/főtt virsli/tükörtojás/lecsó vmivel.
2011. aug. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Meg még azt is elfelejtettem, hogy egészségesen táplálkozni és sportolni nem csak addig kell, míg lefogy az ember, hanem egy életen át, és akkor vissza se jön :)
2011. aug. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!