Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak nem tudok az...

Mit csináljak nem tudok az esti kajákról lemondani mert fogyókúrázok van kedve valakinek még csatlakozni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:

én 5x eszek naponta, és egyáltalán nem mondok le a vacsirol :D

és szivesen csatlakoznek, de mar egy ideje fogyozok :)

2010. jún. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem is szabad lemondani az esti kajáról, csak tudni kell mit szabad enni.
2010. jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyél nyers zöldséget hússal, sonkával vagy sajttal. Lakj jól! Csak a szénhidrát tilos.
2010. jún. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egyél bármit, amit megkívánsz, de utána dolgozd le. Próbáld, meg 1 héten keresztül, hogy a vacsi után kefélj legalább 3x - or éjjelente.Ha nincs párod, akkor keress valakit ilyenre mindig akad jelentkező.
2010. jún. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem se mondj le az esti kajálásról, csak 3órával lefekvés előtt már ne egyél, és este valami könnyűt vacsizz. Ha nagyon éhes vagy este az azért is lehet mert nem napi ötször eszel hanem mondjuk ebéd uzsonna vacsora v. valami hasonló elosztásban
2010. jún. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én szívesen csatlakoznék hozzád hozzád!!msn címed vagy e-mail címedet megtudnád írni??
2010. jún. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!