Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elhatároztad már magad,...

Elhatároztad már magad, hogyha sikerül lefogynod, akkor megteszel valami olyat, amit eddig nem tettél?

Figyelt kérdés
Én eldöntöttem, hogyha sikeres lesz a diétám, és elégedett leszek az alakommal, akkor csináltatok magamnak egy köldök piercinget. Persze ez most még lehetetlen, mert nagyon hülyén néznék ki vele, de a lapos hasamon nagyon jól fog mutatni.:)
2009. ápr. 17. 15:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Én elhatároztam, ha lefogyok, akkor plasztikai sebészhez megyek hogy felvarrja a melleimet. Az ára két féléves diákhitelből megvan, és majd ha dolgozó ember leszek, akkor fizetem vissza.
2009. ápr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Megkérném a kedves felhasználókat, hogy nem pontozzák le azokat, akik veszik a fáradtságot és válaszolnak a kérdésre.

Itt nincs rossz válasz!!!

2009. ápr. 17. 16:46
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
én az előzőt is pozitivan értékeltem:)én lefogytam most20kilót,még kb.ennyi kéne,hogy igazán jól mutasson az én köldökömben is egy piercing:)énis ezt szeretném kipróbálni:)na meg azt,hogy bikiniben fogok kimenni a strandra:)..és hogy kis ujjatlan topot fogok felvenni nyáron..és hogy..:)sok dolog lenne még:)az élet sokkal vidámabb és több a lehetőség jó alakkal.sokkal több az önbizalom..:)nagyon hajtok még arra a "PÁR"minusz kilóra:D
2009. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Húha, ez jó kérdés. Eddig ezen még nem gondolkoztam, de felcsigáztál! ;) Mondjuk én pasi vagyok és túl sokat nem akartam/akarok fogyni. 87,5 kilóról indultam és jelenleg 81,5-nél tartok. Szeretnék még olyan 78-ig lemenni és utána teljesen elégedett leszek magammal. A 186 cm-es magasságomhoz már most sokan elég véznának tartanak, de én így érzem jól, egészségesnek magamat. Valószínűleg veszek valami feszes pólót és megmutatom a világnak a széles vállamat és a lapos hasamat. Nem túl nagy terv, de kezdetnek nem rossz, ugye? :)))


26/f

2009. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

veszek egy olyan nadrágot, ami kicsit jobban simul a lábamra, mint a mostani, bőbb nadrágjaim :D

meg talán egy kicsit a frizurában is:)

2009. ápr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Olyan jó hallani az önbizalmat belőletek. Ezért is érdemes diétázni, olyan érzés mintha egy kicsit újjá születne az ember.

Már vagy 3 hónapja, hogy semmilyen ruhát nem vettem magamnak, mert majd a kívánt súlyomnál szeretnék jól bevásárolni. Jajj, hazudok, mert egy nadrágot vettem, mert már a régiek nagyon lógtak, és hülyén néztem ki nagyon. Tehát most egy nadrágban járok, azt is már övvel tartom magamon.:)

2009. ápr. 17. 19:39
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg a régi kedvenc darabjaimba szeretnék már újra beleférni. Meg hát jön a strandszezon...
2009. ápr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

5 hónapja szültem. 15kg maradt rajtam. Most kezdem leadogatni:) Ha kinyitom a szekrényem, mindíg könnyes lesz a szemem. Ott vannak a csini nadrágjaim, a kicsi pólóim, blúzaim. Ha lefogyok akkor újra csinosan fogok öltözni minden nap!

Nem futja dundi ruhatárra, úgyhogy nyárra vagy leküzdök min. 10 kilót, vagy nem megyek sehová:(

2009. ápr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdtem futni, és odafigyelni arra, hogy mit eszek. Először is miután lefogytam, szeretném folytatni a futást, mert időközben megszerettem:) aztán szeretnék új ruhákat...új stílus,stb megnőne az önbizalmam, gyakrabban járnék el társaságokba(most is eljárok,vannak barátaim), jobban érezném magam... mernék önmagam lenni:)
2009. ápr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sok sikert kívánok mindenkinek, hogy a kitűzött célokat elérjétek!
2009. ápr. 19. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!