Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A pizza megsem hizlal? 100kcl/...

A pizza megsem hizlal? 100kcl/szelet? Hmm.

Figyelt kérdés
Vettem egy fagyasztott pizzat, ra van irva hogy 200kcl 100gr. 390grammos a pizza. Tehat olyan 800kcl van az egeszben. Nekem boven eleg a fele annal tobbet nem is tudnek enni. Akkor az csak 400kcl lenne. Nekem ez nagyon fura, en azt hittem hogy a pizza kifejezetten hizlalo kaja. 1 szelet 100kcl, mint egy normalis yoghurt (Aktivia). Erdekes hogy ha eszem 1 szelet pizzat, 1 yoghurtot vagy egy banat az ugyan az...
2011. szept. 22. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nincs olyan, hogy hízlaló étel


olyan van, hogy többet zabálsz, mint a napi kalóriaigényed és attól hízol


a kcl az mi? kcal!!

2011. szept. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

a kulcsszó a fagyasztott! :)

gondolj bele: ha veszel egy pizzát rendes pizzázóban, annak általában vastagabb a tésztája (legalábis mifelénk csak az a rendes pizza aminek több ujjnyi vastag a tésztája!

meg nyilván a fagyasztotton kevesebb az alapanyag, ill. nem lehet olyan sokféle variációban kapni: különbség van egy szalonnás-szalámis-sonkás-mindenféle hússal megrakott tejfölös kukoricával gazdagon megszórt pizza között és egy fagyasztott, kukoricával alig megszórt 4-5 db szalámival a tetején lévő pizza között.


a mélyfagyasztottnak

- nagyon vékony a tésztája

- kevesebb rajta a feltét: alig pár db szalámi, van hogy kukorica sincs rajta vagy nagyon kevés


de tudd hogy a fagyasztott dolgok egészségtelenek... ha igazi pizzát akar valaki menjen pizzázóba de AZOK TÉNYLEG hízlalnak.

2011. szept. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, tenyleg kcal. Bocsi, kulfoldon elek es itteni weboldalakon nezelodtem, itt kcl. De ez egy magyar oldal, igazad van! :) Es koszi a valaszt.
2011. szept. 22. 14:17
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi masodik :) Igaz, ezen tenyleg csak zoldseg van meg sajt, semmi hus. De nekem akkor is furcsa volt. Ugy neztem a pizzara mint valami bunos dologra. De lassan megbaratkozunk :)
2011. szept. 22. 14:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
arról nem beszélve,hogy a fagysztottból mindent kispórolnak-így tényleg kevésbé hizlal...
2011. szept. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy normális méretű szelet pizza, az kb 250 kcal (egy 50 cm-es pizzának a 8ad része)
2011. szept. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
kcal az egy mértékegység, minden országban ugyanúgy kell írni
2011. szept. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!