Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan legyek anorexiás?

Hogyan legyek anorexiás?

Figyelt kérdés
Tudnátok segíteni? Mit egyek,amiben kevés kalória van,hogy űzzem el az éhséget,mit csináljak,hogy ne gondoljak rá? És körülbelül koplalással mennyi idő alatt tudok lefogyni 60 kgról 45-re?
2011. aug. 28. 21:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
előzőelőző xD na mindegy... ez úgy borzasztó ahogy van...
2011. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 bix ***** válasza:
79%
itt a szeptember szerencsére akkor már fellövik majd neked is időben a pizsit.
2011. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyult anorexiásként 3 dolgot írnék neked:


1. Anorexiás nem direkt lesz az ember, ez egy lelki eredetű betegség. Aki direkt nem akar enni, (mint amit te tervezel), az csak szimplán hülye.

2. Felháborító, hogy te ezt követendő mintának meg fogyókúrás módszernek tartod, és még tanácsokat kéregetsz. Én majdnem belehaltam, egy csomó dolog tönkrement körülöttem emiatt, de persze, te gondold csak nyugodtan, hogy ez milyen fasza.

3. Ha fogyni akarsz, csináld úgy, hogy nem döglesz bele, egészséges maradsz = sport és egészséges táplálkozás.

2011. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
ha a lustaság fájna... basszus nem lenne egyszerűbb egészségesen étkezni és mozogni ? neeeeem inkább egy halálos betegség kell...miért nem rákos akarsz lenni, vagy aids-es? azok is csont soványak a végén és aztán meghalnak.
2011. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy akar anorexiás lenni, unatkozik, magányos így vasárnap este szegényke...
2011. aug. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
64%

Én is anorexiás akarok lenni, ezek az okaim rá:

1. Az, hogy végre törődjenek velem a szüleim

2. Fogyni akarok

2011. aug. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

.. hmm.. először azt akartam írni, hogy meg fogsz halni, de ez mégsem lett volna jó. egyrészt túl evidens, másrészt ben vagyok jós.

viszont ezzel a hozzáállással, bármennyi idős is vagy, de hogy nem lesz könnyű életed az biztos. fogyásnak nem ez a módja, szüleid meg szomorú, ha nem törődnek veled, de fel lehet nőni így is. sőt fel kell, minél előbb talpra állsz és elfogadod ezt, annál előbb esélyed lesz teljes életre, egészséges életmód kialakítására.

2011. aug. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
90%
14éves vagyok...ne akarj anorexiás lenni! Ha anorexiás vagy akkor egyenlő azzal hogy nem élsz! És mint már irták amúgyse tudsz mert ez egy lelki betegség....énn valeszeg ezen a héten megyek pszichológushoz... Ne tedd tönkre az életed...szeretnél pár év múlva családot? igen? akkor ne éheztesd magad....nekem már lehet, hogy nem lehet soha családom(=gyerekem) remélem vágod ;) A titok: egyél, de mértékkel éss mozgááás, és hidd el fogyni fogsz. Mst nekem jönnének páran, hogy mondom ezt én aki....de rajtam nem lehet segíteni én ezt agyba tudom nagyon jól, de cselekedni nemtudok ellenne de most m1 is. Lényeg: a sportolok is soványak és mégse éheznek ;) naaa vajon hol a titok? :) sok sikert.
2011. aug. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó :)

jobbulást.

2011. aug. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Köszönöm!:)
2011. aug. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!