Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha meglátnál a strandon...

Ha meglátnál a strandon rosszul lennél?

Figyelt kérdés

Már fogytam 8 kg-ot. Tudom, hogy még sokat kell... Hány kilónak nézel? 170 cm vagyok. Május óta diétázom, futni járok, szoktam otthon is tornázni, de valahogy olyan lassan fogyok, el vagyok keseredve.. 4 hónap alatt 8 kg nagyon kevés, meg se látszik :(


[link]


2011. aug. 30. 22:16
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Már most se rossz:), de ha még fogyni akarsz ahhoz bizony idő kell :)
2011. aug. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sok idő meg kitartás. Csak itt annyian írják, hogy 4-5 hónap alatt fogytak 15-20 kg-ot, én meg ahhoz képest ilyen keveset csak. Lehet, hogy nem jól csinálok valamit!
2011. aug. 30. 22:43
 13/24 anonim ***** válasza:
59%

hasonló alakom van 175 cm-hez, úgyhogy arányokkal számolva olyan 70-75 kg lehetsz. szerintem 5 kilót kéne még fogynod, max 10-et és jó lesz.

és nem lennék rosszul, biztos láttál már 60 éves 100 kilós lógómellű néniket bikinizni... na, attól vagyok rosszul :D

2011. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
nekem kifejezetten tetszel
2011. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már így sem rossz az alakod, sokaknak kifejezetten ez a típus jön be! Szerintem nincs olyan aki rosszul lenne tőled. Azért is fogysz valószínűleg lassabban, mert nincs rajtad annyi fölösleg. Tornázás, futás mellett mit csinálsz, mit eszel?
2011. aug. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nem tudok sajnos napi 5x enni, mert 2 műszakos állásom van és sokszor vagyok éjszakás... De általában 8-9-kor szoktam reggelizni, 1-2 szelet tk. kenyeret, vagy 1 kiflit, felvágott, paradicsom-uborka, stb. Ebéd: amit főzök.. nem túl nagy tányérral azért, ezt kb 2 körül. Vacsi: változó, de sok zöldség-gyümölcs mellette! Persze amikor éjszakás vagyok akkor másnap délig alszok, akkor a reggeli kimarad :S
2011. aug. 30. 23:20
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Húha, valószínűleg ez a rendszertelen életmód nem segít rá a dolgokra... :S

Próbáld ki, hogy éhgyomorra mindig valami zöldteát, gyógyteát iszol, és gyümölcs/zöldséglét, ezek tisztítják a beleket, könnyebben mehet tőlük a fogyás.

2011. aug. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, lehet az én látásmódommal van a baj, de szerintem 5-6 kg-nál abszolút nem kell többet fogynod.

Az alakod nagyon szép arányos és nőies. Nekem nem tetszik az a nagyon vékony divat, ami ezen a fórumon hódít pl.

Az izmos nők meg pl. taszítanak :P

2011. aug. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 bix ***** válasza:
100%

"Lehet, hogy nem jól csinálok valamit!"


vagy ők nem csinálnak jól valamit...


utsó: teljesen ízlés dolga, én a lapos hasú szálkás, izmos nőket szeretem, akik feszesek. ugyanígy van nő aki szereti a mackós pocakos pasikat, meg van aki a kidolgozott testű kockás hasú izmos sportos srácokra bukik. ennyi a képlet:)

2011. aug. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Na te most majdnem úgy nézel ki mint mikor én kezdtem a fogyit én is 170cm vagyok és kb 80kg-nak tippellek. Amúgy nem viszes mert arányos vagy.

De hajrá sok kitartás és menni fog!

2011. aug. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!