Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi súlyvesztés várható?

Mennyi súlyvesztés várható?

Figyelt kérdés
Hormontartalmú gyógyszeres kezelés alatt álltam, hiába diétáztam mellette, csak mentek fel a kilók. 20kg-mot híztam. 2 hónapja hagytam abba, 1 hónapja volt egy műtétem, így a héten álltam neki a fogyinak. Van egy ismerősöm, aki személyi edző, így rögtön mentem hozzá, segítsen. Megvettem a kondibérletet, heti 4×2 órát javasolt kezdésnek, kardió mozgással. Emellett hétvégére lesz kész az étrendem is. Eddig is diétáztam, anyu cukorbeteg, és az ő kajáit ettem. Mennyi fog lemenni 1 hónap alatt kb.? Most 168/55 vagyok.
2011. aug. 31. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Valami gond lesz. 55 kg vagy, és úgy, hogy 20-at híztál?
2011. aug. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elírtam, Most vagyok 65. :) 45 voltam, mióta megálltam a növésben. Az volt a normál súlyom.
2011. aug. 31. 13:09
 3/7 anonim ***** válasza:
168/55? Akkor mi a probléma?
2011. aug. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, úgy más. Kérdezd meg az orvosodat, hogy az említett gyúgykezelés és műtét után nem ártalmas-e, ha teljes lelkesedéssel beleveted magad a sportba és fogyókúrába. Ha nincs akadálya ezeknek, akkor hetente 0,5-1 kg fogyással számolhatsz. Lehet többet is, de az nem egészséges.
2011. aug. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És aki 180 cm/50 kg?

Bár én 184 cm/85 kg vagyok (18/F), de van olyan ismerősöm aki az elsőnek említett adatokkal rendelkezik. :)

2011. aug. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor maradjunk annyiban, hogy az ideális súlyod kb. 58-60 kg lenne, most sem vagy elhízva, ez még bőven belefér a normálisba, de valóban le lehet dobni pár kilót. Havi 2 kilóval számolhatsz, ehhez valószínűleg már a torna is elég lenne.

Ha a dietetikus vagy edző szerint 45 kilóra kell visszafogynod, és ennek érdekében ész nélkül edzened és koplalnod, akkor sürgősen keress egy másikat, mert nagyon durva betegség + visszahízás lesz a végeredmény.

A 4X2 órát is soknak találom, de az legalább nem árt.

2011. aug. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát az én súlyom az elmúlt 3 évben még az 50et sem érte el. Most 65 lettem. mindenkivel megbeszéltem, és azt mondták nyugodtan belevághatok, a műtétet már kipihentem. A 4×2 nekem is soknak tűnt, de ha nem bírom, akkor úgyis csökkentem. Mind az orvos, mind az edző 6-7 kilóról beszéltek 1 hónap alatt.
2011. aug. 31. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!