Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez a súlyvesztés?

Mitől lehet ez a súlyvesztés?

Figyelt kérdés
Tavaly tavasszal nagyon rágörcsöltem a fogyókúra témára 169 centi voltam 52 kg-mal de! ne tévesszen meg icipici fogni való volt rajtam(tényleg nem anorexia testi adottság lehet vagy kevés izom bár 9 éve táncolok és a kutyával is napi 4x sétálok)és az istenért nem sikerült fogynom se körméretekből se kilóilag pedig fitneszezni is jártam és nagyon odafigyeltem mit eszek aztán feladtam mondván ilyen adottságaim vannak erre augusztus vége óta anya észrevette ,hogy annak ellenére ,hogy sokat eszek mintha kicsit fogytam volna amikor ráálltam a mérlegre 47 kilót mutatott pedig é úgy kalkuláltam ,hogy kb. 53-54 között lehetek tényleg mindent megettem viszont lejjebb nem megy és feljebb se mi lehet az oka ,hogy az átlag súlyom mégis csökkent a kaja emelés következtében?
2011. szept. 26. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan többet mozogtál. :)

De lehet gyorsult az anyagcseréd :)

2011. szept. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem mozogtam többet mert ráadás nyáron még dolgoztam is szerencse ne hisem h komoly baj mert megállt a vesztés de csak idegel ,hogy nem tudom mire ,hogy reagál a szervezete..:S amikor betartotta mindent semmi... csoki csokihátán fogyás?:D ez tetszene:D
2011. szept. 26. 23:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért egy labort csináltass ha aggódsz, hogy a pajzsmirigyeddel minden rendben-e. Azt nem írtad hány éves vagy, tizenévs korban egy nyár alatt simán átalakulhatnak az arányaid.
2011. szept. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
januárba töltöm a 18-at
2011. szept. 26. 23:19
 5/9 A kérdező kommentje:
tavaly télen csináltattunk vagyis február vége fele teljes körűt akkor semmi baj nem volt pajzsmiriggyel (folyamatos rosszul létek miatt kellett)
2011. szept. 26. 23:20
 6/9 anonim ***** válasza:

mi lehet az oka ,hogy az átlag súlyom mégis csökkent a kaja emelés következtében?

haldokolsz, romlik a szervezeted hatásfoka, hormonális változások.. és még egyéb dolgok is közbe játszhatnak.

2011. szept. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

".Aczél. válasza:


mi lehet az oka ,hogy az átlag súlyom mégis csökkent a kaja emelés következtében?

haldokolsz, romlik a szervezeted hatásfoka, hormonális változások.. és még egyéb dolgok is közbe játszhatnak."


Úristeeeen! Egy 18 éves tinilányról van szó, aki eddig lehet gyerekalkattal volt megáldva, most pedig nőiesedett, lett dereka, a pocija eltűnt, és megnyúlt kicsit, szép karcsú lett. Ennyi. nem feltétlenül haldoklik..


Kedves kérdező! Gyúrós agyuakra ne hallgass. Egyszerűen csak nőiesedsz, ez a korral jár. Ha jól érzed magad, emésztésed rendben, nem szoktál rosszul lenni, akkor semmi okod egészségügyi aggodalmakra.

18 évesen jelentősen megváltozik a női test, sőt, még 20 éves kor fölött fogsz beindulni igazán. Formásodik a csípőd, a vállad, a melled, feneked, stb. Mozgással és helyes táplálkozással ezeket a folyamatokat csak pozitív irányba terelheted:)

2011. szept. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lennék akkor már énis 18éves.... 3év..pfff. :/
2011. szept. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lassulhat is az anyagcsere, hormonális stb. változások miatt.
2011. szept. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!