Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feszes a fenekem,...

Hogyan lehet feszes a fenekem, mellem, csipő, karom és combom minél hamarabb?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér (mielött félreértés lenne),de nem nagyon tartottam magam,nem rossz az alakom ám szeretnék azér még javitani rajta,még szebbé formálmi.Milyen gyakorlatokat tudtok amik otthon elvégezhetőek és hamar látható eredményt hoznak?Lécci irjátok le,jah és azt is mellé hogy mennyi idő mig látszik az eredmény,köszi:)
2011. szept. 2. 07:17
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Ami sokat segit - föként ha csak formálni akarod magad, a Rubint Réka gyakorlatok. A youtube-on is vannak fenn videók, onnan le tudod tölteni. NEkem pár két alatt igen látványos lett az eredmény, természetesen rendszeres torna mellett. Szép, karcsú izmokat épit, nem lesz túlizmosodott kinézeted, hanem kimondottan nöies.

(Tudom, hogy nemsokára megjelennek itt a testépirösök, hogy nem ér semmit, de egyrészt tapasztaltam, hogy segit, másrészt nem hiszem, hogy comb vastagságú karokra, derékvastag combokra stb vágysz, a testépitös tippekkel meg ezt érheted csak el.)

2011. szept. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A futás minden problémádra jó,amiket itt felsoroltál!


26/N

2011. szept. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Első: tévedsz, a nők alapjáraton képtelenek ekkora izomtömegeket pakolni magukra, az a pár elrettentő szétizmolt példa vagy kokszol, vagy tesztoszterontúltengésben szenved, vagy minimum fanatikusan a tömegnövelésnek szentelt (étrenddel, meg minden) jó sok évet az életéből és így is tuti, hogy táplálékkiegekkel rásegített...

Én ugyan nem tudom jó-e a RR vagy sem, de az hót zicher, hogy önmagában a rendszeres súlyzós gyakorlatoktól átlag nőből a büdös életbe nem lesz izomkolosszus, ha nem zabál jóval többet az energiaszükségleténél, akkor még csak vastagodni se tud tőle.

2011. szept. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bix ***** válasza:

első: az a baj hogy a "testépítők" akiket leszólsz értenek hozzá, te meg csináltál valamit, történt valami aztán lövésed sincs hogy miért épp az.


az rr meg norbi tornákat azért szoktuk kinevetni mert eleve nem a mozgás határozza meg a végeredményt hanem a kajád. ha diétázol és intenzíven mozogsz akkor fogysz. de ugyanazzal a mozgásformával simán izmot is pakolhatsz fel. amit meg ők mondanak hogy formásodás hát az élettanilag leírhatatlan folyamat.


van olyan hogy fogyás

van olyan hogy az izmokat megtartod és fogysz zsírból

és van tömegelés


ennyi. a második hasonlít hozzá leginkább, de ott se leszel igazából izmosabb, csak ledolgozod a zsírt és a megmaradó izmokon kifeszül a bőr, nem lötyög semmid. ehhez viszont valami izom kell... diéta mellett meg izomtömeget növelni soha nem fogsz tudni...


nincs olyan hogy formásodás. ha mindenképp fogyni akar valaki akkor próbálja egész testes intenzív edzésekkel megtartani az izmait (rubintnéni pár hét után kevés lesz)és ha a végeredmény nem elég, vékony a comb, lapos a fenék, stb, akkor vagy mégse sikerült rendesen kivitelezni a kajálást és edzést, vagy tömegelni kell és izmt felszedni... nem kell aggódni, egy tesztoszteronnal megtömött tizenéves fiú se fog véletlenül kigyúrt lenni, nőknél meg annyira alacsony a teszto szint hogy esélyetek nincs kox nélkül

2011. szept. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

08:28 a futás biztos hatékony,sokan mondták már,ám szivem miatt nem futhatok...


többiek : ok értem a RR edzéstervet,de ez a rendszeres étkeés meg egészséges kaja nem jön össze nekem,nincs épp olyan nagy gond a testemmel,ténleg keveset kell rajta alakitani:)...ám köszönöm,Rubint Rékát kiprobálom:)

2011. szept. 2. 09:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha az étkezésnél arra figyelsz, hogy a npi táplálék nagy része zöldségfélékböl (és valamennyi gyümölcsöböl) álljon, nem túl sok fehérjét eszel hozzá (a sok árt az érrendszernek), és aránylag kevés szénhidrátot meg zsiradékot (ezeket teljesen lehagyni nagyon ártalmas, ezért csak korlátozni szabad), akkor sokat tudsz fogyni. A RR tornasorok meg lehet, hogy a nagyokos szerint nem jó semmire, de látványos és használ.
2011. szept. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"nem túl sok fehérjét eszel hozzá (a sok árt az érrendszernek)"

A túlzott fehérjefogyasztás nagyipari mennyiséget jelent, és a túlzott zsírfogyasztással kombinálva szokott az érrendszernek gondot okozni. Ha napi 7x főtt tojást eszel baconbe tekert darálthússal és sonkával, az árthat.

De SOK fehérje KELL, diéta alatt tskg x 2 g minimum, egy átlag fogyózó nő a gyk-s "ma ezeket ettem" kérdések alapján ennek kb. a töredékét se fogyasztja el, érthetetlen módon.

Ha van vesebetegség, akkor nyilván az már megmutatkozott. Köszvényhez is durván egyoldalú húsfogyasztás járulhat hozzá, ezt napi fél kiló csirkemell nem fogja csak úgy előhozni.


De ha fehérjét nem eszik eleget, az izmai nem regenerálódnak edzés után, meg kb. sehogyse, és a fogyás során azokat bontja majd le a szervezet elsősorban, ami gyors és látványos, de ki a fene akar izmot fogyni, pláne, ha a háj nagyja meg ottmarad? Tökre egészséges, sőt, elengedhetetlen a sok zöldség, meg kicsit kisebb mennyiségben a gyümölcs, de nem elég.

2011. szept. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A nem túl sok fehérje nem erre a mennyiségre (2 g/tskg) vonatkozik, de ha egyes embereket meghallgatsz, akkor ennek a sokszorosát fogyasztják, cserébe viszont a zöldségféléket hagyják ki. (Pl. nemrég vot egy kérdés, ahol a kérdezö azon volt felháborodva, hogy a húshoz minek ennek mást, amikor neki az izlik és azzal is jól tud lakni. Gondolom, egy felnött ember ha CSAK húst eszik, akkor azért böven túllépi a normál adagot, a zöldségfélék meg igencsak hiányoznak a szervezetnek.)
2011. szept. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bix ***** válasza:
2g/tsk relatív hogy sok vagy nem. nálam az egy kiló csirke naponta, mondjuk le is csúszik, de már kezd egy ideje elegem lenni:D
2011. szept. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!