Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anorexiások, meggyógyult...

Anorexiások, meggyógyult anorexiások! Le írnátok a történeteteket?

Figyelt kérdés
Hogy kezdődött, mi lett a "végeredmény" (ezt úgy értem h lett-e emiatt valami betegségetek, akár meddőség stb...) stbstb.....
2011. szept. 2. 19:51
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Jah meg mindennap mérem magam,meg leginkább almát eszek,mert az nem hízlal.Holnap írd meg,hogy milyen magas(még mindig 156 vagy??) és hány kg vagy lécci!Ha akarsz írhatsz privát mailt is,szívesen beszélgetek veled erről,ha már ugyanúgy vagyunk és egykorúak is vagyunk:)
2011. szept. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Ja! igen velem is ugyanez van, számolom a kalóriát, mindig azon jár az eszem h ugye nem ettem sokat, lelkiismeret furdalással eszem amit eszek, egyszer nem tudok úgy enni hogy ne lenne bűntudatom.....:/
2011. szept. 2. 20:59
 13/32 anonim ***** válasza:
78%
igen és én egyszerűen rettegek attól,hogy visszahízom,szerintme azért van mert sokat csúfoltak és meg akarok mindenkinek felelni...://
2011. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
detto. :////// amúgy aki írta hogy írjak neki privit! nem tudok írni mert nem jelzi neked ott, írj te! te ott rátudsz nyomni, nekem a tiéden nem jelzi. :/
2011. szept. 2. 21:02
 15/32 anonim ***** válasza:
72%
én írtam msn/mail cím: vampire.girl103@gmail.com
2011. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
mindjárt írok. :)
2011. szept. 2. 21:06
 17/32 anonim ***** válasza:
93%
a legeslegjobb amit tehetsz most, mivel még nem vagy teljesen benne, az az hogy elfelejted ezt az egészet, és elkezdesz enni. kiért csinálod ezt?? a fiúk nem szeretik a piszkafa lányokat, az egészségednek sem jó, rosszkedved is lesz, depis és állandóan szomorú leszel.... kell ez neked?
2011. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
nem, de nem tudom megcsinálni hogy elfelejtem ebből látszik hogy aki nem az, az nem tudja milyen, nem annyi hogy jó akkor elfelejtem és kész...ez egy ördögi kör...ebből kb. nem lehet kiszállni. :(((
2011. szept. 2. 21:26
 19/32 anonim ***** válasza:
95%

"Elkezdtem koplalni! napi 500kcal csak....ez nemrég volt nyár elején, nagyon nyár elején. Aztán feljebb vittem (még most is) 7-8-900 kcal on élek, "


Szép nagy kamugép vagy kérdező, egyéb kérdéseidben 1200kcal-ről írsz, dönts már el, hogy mit akarsz? Jókat röhögni, vagy okulni?

2011. szept. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:
42%

kérdező,te sztem még nem vagy anorexiás,csak "jó" úton haladsz afelé,az igazi anorexiások 100-200!! kcal esznek egy nap,jéghideg vízben fürdenek,min 50 percet sportolnak,kihánnyák azt amit beléjük erőltetnek,remélem,h nem jutsz idáig

én távol állok az anorexiától,de kövér vagyok

egyfolytában annak látom magam,attól félek,h hibámon kívül bele esek ebbe,ostanában egyre többször van az,h eszek,de ki akarom hányni mert rosszul érzem magam tőle,inkább cigizek,kávét iszok,meg teát,mozogtam egy időben,de mostanában nem,és egyre rosszabbul érzem magam

mondják a többiek,h nem vagyok dagadt,de mégis ezt érzem,kezdek én is mélabússá válni,és nem tudom azt megtenni,h rendesen eszek :(

2012. jan. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!