Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rosszul leszel, kétségbe...

Rosszul leszel, kétségbe esel, ha pár dekával,1 kilóval többet mutat a mérleg, mint az előző méredzkedésnél?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
hát rosszul esik de tudom h akkor keményebben kell csinálnom a dolgokat
2011. szept. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teszek rá 1kg víz is lehet amit ittam
2011. szept. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze van mikor többet mutat.De nem borulok ki mivel fizikai képtelenség hogy akár egy gramm zsírt is szedtem volna fel. Napi 1300-1400kcal és egy óra intenzív mozgás mellett.


Látványra nem éppen örömteli,de tudom hogy az csak víz,a bennem lévő kaja stb...

2011. szept. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én heti 1x mérem magam, reggelente, éhgyomorra. Így igen, kicsit rosszul esik, ha 1 kg-val többet látok rajta. Olyankor elgondolkozom, hogy minek csinálom, meg hogy megéri -e egyáltalán a sok szenvedés, de akkor tükörbe nézek és megnyugszom, meg a centin is látom, hogy egyre csak csökken :) szóval a végén csak csinálom tovább, mintha semmi se történt volna és reménykedem, hogy a köv. héten kevesebb lesz egy picivel.
2011. szept. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A napi súlyingadozásom a nagyipari vízfogyasztásom miatt 3-4 kiló is szokott lenni, és egyáltalán nem élek rendszeres életet, hogy az ajánlott heti-kétheti egy, azonos időpontbani (reggeli) mérés megbízható legyen. Szóval nem, semennyire nem leszek rosszul és nem esek kétségbe.

Ha tartósan úgy néz ki, hogy gyarapodtam, akkor sincs gond, egyszerűen visszafogom magam.

2011. szept. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!