Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan gyorsíthatnám a fogyást?

Hogyan gyorsíthatnám a fogyást?

Figyelt kérdés
Nincs rajtam sok felesleg,ezért nagyon lassan és nehezen fogyok.Eddig 3 kg-t adtam le 2 hónap alatt.Mivel gyorsíthatnám egy kicsit?Pedig Heti 4 szer 1,5 órát sportolok,és saját módszerrel diétázom.4-kg-t kellene még fogynom,most 55 kg vagyok.már 1 hónapja semmit nem fogytam:(.
2009. ápr. 20. 17:15
 1/6 anonim válasza:
100%
Nem tudom mit sportolsz de amikor ilyen jó idő van pulcsi melegítő izzad az ember mint a ló mennek is le a kilók:)
2009. ápr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pulcsi melegítő aztán lehet leadni vizet tökjó!


Amúgy próbáld ki az L-karnitint, napi 2 gramm négyfelé elosztva étkezések és edzés előtt. Én azért felülvizsgálnám azt a saját módszert is!

2009. ápr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet,a pulcsi meg a melegítő jó ötlet :D .Lehet hogy hülye vagyok,de nem tudom mi az L-karitin,de utánanézek majd.

A saját módszer:-1000-900 kcal naponta

-2l víz,4 pici étkezés

-semmi édesség,kevés ch

-hat után no kaja

23 éves nő vagyok amúgy 167 cm 55kg,51 szeretné lenni.

2009. ápr. 20. 21:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet a túl alacsony kalória miatt is... Nekem az 1700 sem okoz gondot sőt még ez is alacsony...
2009. ápr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi,ha van még tippetek írjatok.
2009. ápr. 22. 15:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a zsírt izom váltotta fel? Mert akkor azért nem mutat kevesebbet a mérleg! Inkább a cm-eket nézd!
2009. ápr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!