Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 7 km-t bicajjal járok...

Napi 7 km-t bicajjal járok melóba és vissza is. Mennyi alkalommal járjak edzőterembe?

Figyelt kérdés
Az is itthonról kb.2 km-re van. Eddig heti háromszor jártam, de 3 hete nekiálltam kerékpárral dolgozni menni. Több alkalommal érdemes menni ez mellett, hogy azért ne vigyem túlzásba a dolgokat? Sokszor még szombaton is dolgozni kell, akkor is bicajjal megyek. Nem sima út vezet el odáig, hanem van kevés lejtő és emelkedő is, mindkét irányban, de visszafelé rosszabb, mert akkor többet kell felfelé jönni.
2011. szept. 8. 05:38
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Én emellett nem mennék edzőtermezni, az biztos. Ha meló, kerékpározás mellett még van erőd, hasprésezz naponta 10 percet, meg gyúrj egy kicsit felsőtestre és annyi. Pihenni is kell, a családdal is lenni, rendet tartani otthon, stb. És a te napod is csak 24 órából áll.
2011. szept. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én utam is 7 km (óbuda-MOM park táv) - csak oda. Tehát napi 14 km. Én emellett futok heti kétszer 10 km-t, plusz 1 spinning tuti, néha kettő és valami erő/súlyzós edzés.

Napi 7 km szerintem nem olyan sok - 20-25 perc alatt letekeri az ember, pláne ha összesen csak ennyi, tehát ketté van osztva akkor már csak 10-15 perc egy alkalom. Én emellett még tuti mennék 3x1,5 órát edzeni.

2011. szept. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem egy út 25 perc, lehet, hogy akkor több 7 km-nél, franc tudja. :)
2011. szept. 8. 11:28
 4/5 A kérdező kommentje:
7 km oda és 7 km vissza, így értettem. Edzeni is bicajjal járok, az meg, ha heti 3-szor járok, az plusz 4 km csak egy napra. A messzebb boltokba se sétálgatok, hanem tekerek.
2011. szept. 10. 10:45
 5/5 anonim ***** válasza:
folytasd nyugodtan a heti 3 edzőtermi edzést - nem viszed vele túlzásba
2011. szept. 11. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!