Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hány kilót kellene...

Szerintetek hány kilót kellene leadnom?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, 160cm és 55kg. Mennyi lenne az ideális testsúly hány kilót kellene leadnom és hogyan lenne a leghatásosabb? Úgy értem például melyik az a sport/mozgás ami a legjobban fogyaszt? És melyek azok az ételek a zöldségeken és gyümölcsökön kívül amikben a legkevesebb a kalória, cukor meg minden ilyesmi?

Szerintem kb 10 kilót kellene leadnom. De fogalmam sincs hogyan, és ilyen előre minden napra eltervezett étrendes diétákat ne írjatok.


2011. szept. 13. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

valószínüleg ezzel az 55 kilóddal sem nézhetsz ki rosszul,sőt:) ha viszont szeretnél még kicsit fogyni, formálódni, a legjobb amit ajánlani tudok az a kocogás! heti 3-4 alkalom, "beszélgetős-tempójú" azaz,jó lassú kocogás, amely beindítja egy 30,40 perc elteltével a zsírégetést.

emellett kalóriaszámolás! fogyassz bármit,amit szeretnél,csak figyeld a kalóriákat. volt pár nap amikor csokit is ettem,de az 1000 kaloriat nem léptem túl sosem! szélsebesen fogyok e kettő kobinációjával( kocogás,diéta)szóval tapasztalatból ajánlani tudom.

2011. szept. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

10 kg-t???????? mondd, te hülye vagy???????


dobj egy képet magadról! mit sportolsz most?

2011. szept. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%

nyugi utolsó!-.-

mért kell folyton szörnyülködni?

volt amikor a 168 centimhez 46 kilot nyomtam, mégsem voltam gebe,csak nagyon karcsú! nem néztem ki rosszul!most bár felszökött pár kilo, most újra leadom.

ebből kifolyolag csak arra tudok következtetni, hogy az ő 155 centijéhez nem gázos 45 kilo

2011. szept. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kicsit lehet husis vagy, de pont jó szerintem. Amúgy a magasságodhoz 50 kg lenne ideális, ha szigorúan nézzük. Egy kép azonban tényleg sokat segítene a vélemény formálásban.
2011. szept. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Gondolom te is azok közé tartozol, akik szentül meg vannak győződve róla, hogy testmagasság - 110/120 az ideális, és mint sokan mások, te is arra gyúrsz.

De a túl sovány testalkat sem egészséges, egyébként is rohanó életmódot élsz, és stresszelsz, ettől is fogysz majd.

Ami neked kell, rendes táplálkozás, nem 600-800-1000 kalórián való éldegélés, és valamennyi testmozgás, de azt sem kell túlzásba vinni. Kicsit úgy érzem neked rögtön-azonnal kell a fogyás, és ezért pedzegeted a leghatásosabb mozgásformát fogyásra.


Másrészt szerintem te magad is el tudod dönteni milyen ételeket kell és szeretnél enni. A zsírban sült húsok remélem érzed, hogy dobnak az emberen, ahogy a húson eleve vastagabban látszó zsírréteg is, ezért ne vegyél olyat, amin ilyen van. Zöldségeket nyugodtan egyél, itt nem az a kérdés, hogy mit igen, vagy mit nem. Ne vonj meg semmit a szervezetedtől! A diétákat pedig tényleg kerüld, mert hajmeresztő hülyeségeket tudnak kitalálni a honlapok, amitől csak éhezel, de ráfoghatják az éhezés miatti fogyásra, hogy "na látod, hatásos volt".

2011. szept. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
második vagyok: doki szerint az ideális testtömegem 57 kg - ezzel 34-es ruhákat hordtam, és kilógtak a csontjaim...tippeld meg hány cm magas vagyok!
2011. szept. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
63%
5kg-ot kell le adnod, de nem azzal, hogy koplalsz meg nem iszol semmit, hanem egy normális diétával :)
2011. szept. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Ne hülyéskedj már!!! Én is 160 cm vagyok és csak 45 kg, már egy ideje azért küzdök,hogy rámjöjjön pár kiló,mert ez így elég siralmas,jobban érezném magam,ha pár kilóval több lennék. Ha rám hallgatsz,nem fogyózol,hanem csak formálod a testedet. Torna,futás.
2011. szept. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát igen jó lenne minél hamarabb de félek attól is, hogy utána lógni fog rajtam a bőr..

Képet magamról nem linkelek de kb ilyen alakom van:

[link] (kicsit kisebb mellekkel)

Egy hete nem eszek édességet és kevesebbet eszek és néha futok de még nem fogytam semmit. Tudom egy hét után ne várjam csak nem tudom, hogy egyáltalán fog e sikerülni.

2011. szept. 13. 15:07
 10/12 anonim ***** válasza:

sikerülni fog, kitartás, nem megy ez egyik-napról a másikra.

5 kiló mínusszal rendben is leszel :)

2011. szept. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!