Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 nap alatt 4kg jött rám. Mit...

2 nap alatt 4kg jött rám. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
esküvőn voltunk szombaton azelőtti nap pénteken pedig este elmentünk vacsizni aztán még otthon is sok finomság volt meg minden. szombaton is egész nap mindenféle finomság, italok amik szintén kalóriabombák és mondhatom majdnem lefordultam a mérlegről amikor megláttam,hogy 54 kg vagyok. péntek reggel 50 voltam. Látszik is meg vagyok puffadva ilyenek. Most mit csináljak. Vízhajtó nincsen itthon csak csalántea. Ha azt iszok segít vmit? legalább látszatra mert látszik is tényleg "felfúvódtam"
2011. szept. 11. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a plusz 4 kg víz rajtad, a sok össze-vissza zabálástól, meg édességtől. Pár napig csak könnyű ételeket egyél, le fog menni ugyanennyi idő alatt. Nekem is volt ilyen.
2011. szept. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi akkor megnyugodtam. Természetesen nem folytatom az előző két napi étrendet , még a közérzetem is rossz lett tőle..
2011. szept. 11. 15:39
 3/3 anonim ***** válasza:
A csalántea vízhajtó :)
2011. szept. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!