Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 nap alatt 3 kg jött rám...

1 nap alatt 3 kg jött rám fel. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Hétfőn 51 kg voltam és kedden tartottunk egy görbe estét ahol normálisan ettem egészen estig ahol sok koktélt ittunk mellé rágcsát chipset most a mérleg 54 kg-ot mutat. Gondolom nagyrésze azért víz.. De mit tegyek hogy minél hamarabb "eltávolítsam" a vizet? nincs itthon vízhajtónk és vény nélkül ugye nem adnak..
2011. nov. 2. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, ez magától eltűnik majd. (Szerintem már ma estére, de legkésőbb holnap reggelre.)
2011. nov. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 LadyLee ***** válasza:

Magától elműlik. Nekem is 2 kilóval többet mutatott tegnap reggel a mérleg, mint ma - bár ez nálam a menzesz miatti vízvisszatartás, majd annak elmúlása okozta.


Ilyesmivel ne foglalkozz, felesleges vízhajtót bevenned. Ha este randid van, akkor esetleg próbálkozz vízhajtó hatású gyógynövényekkel (de ezt is csak mértékkel!):


[link]

2011. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, nincs randim meg semmi hivatalos megjelenésem szóval akkor várok..csak megijesztett ez az 54 kg:)
2011. nov. 2. 13:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Bár én is egyszer arra kelnék, h híztam 3 kilót :) Milyen magas vagy egyébként, mert én 171-172 cm, és általában csak 53 kg ami kevés :(
2011. nov. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hát én meg -3 kg-ra kelnék:D én 158 cm vagyok és 51 kg. perpillanat 54kg:DD

Én még úgy 3-4 kg-ot szeretnék fogyni,bár nem vagyok duci vagy ilyesmi mert teljesen arányosan nézek ki de egy 47 kg-mal jobban érezném magam. Meg egy 10 cm-el magasabban:)

De eszel rendesen? Vagy az a típus vagy aki nem hízik sehogy?:/

2011. nov. 2. 13:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen eszem, de ez az alkat nálam genetika. Anyum is ilyen volt. 29 évesen 49 kg-val ment férjhez (ő azért alacsonyabb nálam). Én most 25 évesen vagyok ennyi. Amíg szedtem fogamzás gátlót addig fel jött az a 3 kiló, de ahogy abbahagytam le is ment.
2011. nov. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ja értem. hát nem tudom én személy szerint elfogadnám az alakodat,irigylem a magas és vékony lányokat,de ez gondolom tipikusan az,hogy az kell ami nincsen.
2011. nov. 2. 14:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy magas és vékony vagyok, de se mellem se seggem, a bordáim meg kilógnak. Ettől függetlenül elégedett vagyok magammal, mert szerencsére az arcom és a hajam is szép, csak néha zavar, hogy ha hanyatt fekszem olyan mintha nem is lenne cicim :(
2011. nov. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha olyan vékonynak érzed magad sokszor szedj fel egy kis izmot az csak formásít!:) A kis mell meg ne zavarjon, a kis feneket pedig szintén formálhatod:)
2011. nov. 2. 14:19
 10/10 anonim ***** válasza:

Mit tehetnél? Menj el wc-re.

Tök felesleges egy egészséges testet gyógyszerezni. A vízhajtó nem erre való.

2011. nov. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!