Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mondana nekem valaki, valami...

Mondana nekem valaki, valami jó gyümölcsös vagy valamilyen hatékony diétát? Fogyni szeretnék olyan 5-6 kg-ot minimum?!

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 22:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

írtam Kedves Kérdező, kiegyensúlyozott étrend. tömeg csökkentéshez szálkásító (kalóriadeficites) tömeg növeléshez pedig többlet kalóriás. ennyi.


az összes növényevős hasonlat teljes mértékben helyénvaló volt, ugyan is számos ember, habár megengedhetne magának normális étrendet, direkt nem eszik húst, és Te is valami gyümölcsös diétát emlegettél, vagy a kérdés kiírása már régen volt és megfeledkeztél róla?


azt viszont kikérném magamnak, ha fórumon ennek van egyáltalán értelme, hogy bármit is tudnál a beteg fantáziámról. ugyanis ha így lenne, nem itt írogatnál és unalmadban evidens dolgokra kérdeznél rá, hanem sírva kaparnád a falat, és várnád a megváltó eszméletlenséget. röviden ennyit.

2011. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2011. szept. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
rágcsálók... erről beszélek (írok) :)
2011. szept. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
2011. szept. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Az én "diétám":

Csak annyit eszem, hogy az éhségem megszűnjön, nem addig, hogy jóllakjam. Vacsora egy alma, vagy annak megfelelő gyümölcs, vagy semmi. Nem baj, ha egy kicsit koplal az ember. Persze nem minden nap. Cukrot csak kávéba vagy teába használok. Semmi édesség, süti, csoki, üdítő. Csak limonádé cukor nélkül, ásványvíz. Semmilyen zsíros, fűszeres, nehéz magyaros ételt nem tagadok meg magamtól. De csak keveset eszem belőlük. Az étteremről leszoktam, mert a kihozott adag felét, harmadát tudom csak megenni. Ha kifőzésben vásárolok, akkor azt ételhordóba kérem. Ekkor egy adagot két három részben eszem meg, még ha a legkedvencebb kajám van, akkor is. Mikor elkezdtem keveset enni, akkor úgy három hónap után úgy összeszűkült a gyomrom, hogy utána már nem is tudtam sokat enni. Ezt két éve kezdtem el. Másfél év alatt 98 kilóról 78 kilóra fogytam. Azóta 78 és 83 közé beállt a súlyom.(180 cm magas férfi vagyok) No és persze jól érzem magam.

2011. szept. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!