Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Csak eszek és...

Mit csináljak? Csak eszek és eszek. Már így is egy bálna vagyok. Nem tudok ellenállni az édességnek.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 23. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem hiszem,hogy bálna lennél :) ne igy fogd föl a testi helyzeted!És olyan nincs hogy nem tudsz ellenállni!!!Akard és mielőtt befalnád gondolj az alakodra!!!Kemény akarat erő kell!De ha egy ideig megállod akkor már legközelebb nem is kivanod,legalább is én igy voltam vele.Na meg ha eszel és eszel az még nem gond csak figyelj oda mit és mennyit na meg sportolj,szaladj,görkorizz,bringázz nagyokat és nézd meg egy kiadós edzés utan milyen jol érzed magad,már édesség sem kell :) mert a sport boldogsághormonokat termel,amit te édességgel szeretnél potolni.

Na hajrá!

2009. ápr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Én is édességfüggő vagyok, és attól a kilók csak úgy jönnek fel. 1 hét alatt képes vagyok 3-4 kilót is hízni. Mondjuk nem tudom, hogy te mit értesz "bálna" alatt, de mikor nekem 15 kiló feleslegem volt, és nem tudtam véget vetni a nassolásnak, akkor lefényképeztem magam, és összehasonlítottam egy karcsúkori képpel. Én így csináltam, hogy erőm legyen nekifogni a fogyókúrának. Nos bevált, mert egyáltalán nem tetszett amit látok. Arról nem is beszélve, hogy a nadrágok sem éppen a legkényelmesebbek voltak, sok abszolút rám sem jött. Időközben meg az adott erőt, hogy szintén lekaptam magam, és láttam a változást egy hét alatt is, ráadásul mikor a nadrág is jobban feljött, attól is még eltökéltebb lettem, hogy 1 hét, és megint kevésbé lóg majd ki a háj. Kell akaraterő, elszántság, és kitartás, de kérdezd meg magadtól, melyik külalakod tetszett jobban, és tegyél érte, hogy megint érte. Az elégedettség érzése pedig doppingol közben.
2009. ápr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó előtti mondatba kicsit belebonyolódtam. :D
2009. ápr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
egy fej lövés megoldja a problémádat..
2009. ápr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
én átváltottam a chips-ről és csokikról a teára, sós magokra(bár abból kevesebbet eszek) aszalt(cukor nélküli) és friss gyümölcsre, meg szoktam pl natúran magában uborkát, retket enni, bár nálam inkább az evési kényszer a probléma...így eszek is és nem hízok :)
2009. ápr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
15:30-as vagyok: emellett járok táncórára minden héten 2xmásfél órát és sétálok, most hogy jóidő lett.
2009. ápr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
ÉN IS PONT ÍGY VOLTAM VELE ÉS TELJESEN EL VOLTAM KESEREDVE.AZTÁN EGYIK NAP ARRA KELTEM,HOGY NA JÓ EZ ÍGY NEM MEHET TOVÁBB HISZEN AZT SZERETNÉM HA BÜSZKE LEHETNÉK MAGAMRA ÉS A KISLÁNYOM MEG A PÁROM IS BÜSZKE LENNE RÁM.ÖSSZESZEDTEM MINDEN AKARATERŐMET ÉS ELKEZDTEM EGY NAPLÓT VEZETNI AZÉRT,HOGY KIÍRJAM MAGAMBÓL A SAJNÁLKOZÁST ÉS AMILYEN CSÚNYA DOLGOKAT GONDOLTAM MAGAMRÓL.EZEKET MOST NEM ÍRNÁM LE MERT ELÉG DURVÁK.KÖZBE EGY MÁSIK FÜZETBE MEG AZT A DIÉTÁT KEZDTEM VEZETNI PONTRÓL PONTRA,AMIT A TERHESSÉGEM ALATT ÍRTAK NEKEM A SZENT IMRE KÓRHÁZBA.MAGAS VOLT A CUKROM ÉS CUKOR DIÉTÁT ÍRTAK ELŐ.AZTÁN TELTEK A HETEK ÉS AZT VETTEM ÉSZRE,HOGY MÁR 1 HÓNAPJA CSINÁLOM ÉS 4 KILÓTÓL SZABADULTAM MEG.NAGYON JÓ ÉRZÉS VOLT.SAJNOS AZ ÖNSAJNÁLAT A LEGNAGYOBB ELLENSÉGÜNK NEKÜNK DUCIKNAK DE HA ARRA GONDOLUNK HOGY IGENIS MEGMUTATJUK MAGUNKNAK ÉS A CSALÁDUNKNAK AZT HOGY LE TUDUNK FOGYNI AKKOR AZ BÜSZKÉVÉ TESZ MINKET ÉS ŐK IS BÜSZKÉK LESZNEK RÁNK.HIDD EL MERT EZ IGAZ.
2009. ápr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
Ne írj csupa nagybetűvel!
2009. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben nagyon jól leírták itt a dolgokat. Ha csak kis léptékben elindulsz már a fogyás útján, akkor már olyan önbizalmat szerzel, ami a folytatást nagyban megsegíti. Hidd el, csak elkezdeni nehéz!!! Utána viszont én is úgy érzem, hogy elkap a gépszíj és csakazértis megmutatom magamnak és a világnak, hogy képes vagyok rá! Kitartást és csak pozitívan előre!
2009. ápr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!