Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Testzsír %! Ez normális? XD

Testzsír %! Ez normális? XD

Figyelt kérdés
Kiszámoltam a testzsír %-om, de vhol olvastam itt, hogy 17% MÁR karcsúnak, sőt jónak számít. Errefel nekem ideális testzsírnak 13%-ot ír, + 22kg adjak le... HOGYNE! 159 cm vagyok, és 64 kg. SZERINTETEK? :D
2011. szept. 15. 23:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Achillesz tanácsa lehet tarthatóbb! ha úgy megy, fogadd meg! én nehezen értem meg mások nehézségeit, vagy csinálok valamit, és nem érdekel a nehézsége (tehát edzés, akár belepusztulok is) vagy bele sem kezdek, tehát hiába próbálkozom, nem vagyok jó a kompromisszumok felállításában, az edzés stb. könnyítésében sajna.
2011. szept. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Most, hogy végigolvastam a tanácsaitokat, rájöttem, hogy én kifejezetten az a típus vagyok, aki ha látja magán, hogy ez nagyon szánalmas (25 perc mozgás=behalás->katasztrófa!) akkot csakazértis csinálni fogom. Kérdés még az, hogy ha csökkentem a kalória adagom, mennyit fogok bírni ezzel a mozgással. Sosem voltam még rosszul(még csak ájulás közelben sem!) mert mondjuk nem ettem. Imádok kerékpározni, de inkább a túra felé hajlok, nem a gyors, ráfekszek a biciklire tempót. Futni gyűlölök, lovagolni meg imádok! Azzal annyi a baj, hogy hiába olyan izmokat mozgat meg, amiket a földön nem tudsz, nem fogyaszt! Ezért kell vmi intenzívet csinálnom. Ilyen személyi edzőket, akik NEKEM személyre szabottan állítanak össze esetleg edzéstervet, kalóriabevitelt, hol találok? Konditermekben, vagy mégis merre keresgéljek? Nagyon szépen köszönöm a sok tanácsot, segytséget :)
2011. szept. 15. 23:52
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

1. sok mozgás - kevés evés - elájulsz-e?

mindegy, ugyanis közel sem eszünk fogyás alatt olyan keveset, hogy bármilyen rosszullét előforduljon! nem azért, mert nem akarjuk, hogy rosszul legyél (persze senki sem akarja) hanem ha sokat mozogsz, edzel, ehhez képest nagyon keveset eszel, akkor a szervezeted nagy stresszében elkezd zsírt tartalékolni, izmot bontani energia fedezésre..

így remélem érthető, hogy amennyiben normális étrendet követsz, szóba sem jöhet, hogy túl keveset egyél, bármi ilyenre visszavezethető rosszullét legyen. ilyen dolognak egyébként ~fejlett társadalomban, tűrhető anyagi körülmények között élő emberek között nem szabadna előfordulnia! csak az emberek buták és megtévesztettek.


az edzéshez a hozzáállásod "hasznos". úgy is írhatnám, hogy szerintem jó, de nem szeretem megítélni a dolgokat, így is gyakran esem ebbe a hibába.. lényeg, hogy kitartó vagy, ez előnyödre fog válni.


személyi edzőket talál(6)sz edzőtermekben, megjegyezném én is értek valamelyest a témához, és úgy vélem jóval olcsóbban segíthetnék mind edzésterv, mind étrend személyre szabásában.

2011. szept. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha étrend, akkor elsősorban dietetikus. Persze egy jó személyi edzőnek is ismernie kell a helyes táplálkozást. És igen, legnagyobb valószínűséggel konditermekben találhatsz személyi edzőt. De ezek szerint itt is.
2011. szept. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy itt is (pl. Amigo), én élelmiszermérnök hallgató vagyok, nincsen személyi edző végzettségem.
2011. szept. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Köszi! Már írtam is privátot, majd meglátjuk mi lesz belőle. Mindent nagyon szépen köszönök! :) (A részleteknek még úgyis utánajárok :P)
2011. szept. 16. 00:15
 17/23 anonim válasza:
100%
Pontosan milyen nagyok azok a nagyon nagy mellek? Képet tudsz küldeni?
2011. szept. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

El bírom képzelni milyen gyökér,kamu oldalon mérhetted és kaptad ezt az adatot.

Persze az is lehet,hogy te mérted bénán.

Itt mérd újra ha érdekel-

[link]

És nem kiszámolni kell,hanem mérni.

2011. szept. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de sok az a 64 kiló 159 centihez. Ha nem is 22 kg-ot de 10-et MINIMUM le kéne adnod. 24L
2011. szept. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hallod én nem tudom mi van ezekkel a kalkulátorokkal de én 165cm vagyok, 59kg és vagy 38% zsírt írt... o.O" vagy durván elkormoltam valamit vagy rossz a kalkulátor...és valami 30 valahány kiló lett volna az "ideális"...
2011. szept. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!