Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz az hogy ha felülésezek...

Igaz az hogy ha felülésezek meg hasprésezek meg ilyenek akkor az nem látszik meg hogyha van rajtam 10kg plussz?

Figyelt kérdés
Leakarom adni és sok van a hasamon, de sokan mondták hgoy felesleges mert nincs helyi fogyás és inkább fussak, mások meg azt mondták hogy felülésezzek.
2011. szept. 18. 19:54
 1/4 bix ***** válasza:
nincs helyi fogyás... tény. fuss
2011. szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A legjobb kombináció: futás ÉS felülésezés ;)

De ha választani akarsz mindenképp, a felülés az, ami elhanyagolhatóbb.

A kettő kombinációja azért jó, mert a futással fogysz, de a felülésekkel karban tartod az izmaidat:)

sok sikert:)

2011. szept. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia!én minden nap csináltam felüléseket és diétásan ettem meg még ami jött(biciklizés,taposógép...stb)és persze mindenhol látszik h fogytam de legjobban a hasamon és amikor megkérdezem az ismerőseimet h szerintük hány kiló vagyok akkor 60 kilót mondanak miközben 68 kg vagyok :)
2011. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó ha csinálod,mert a deréköv ereje,egészsége eléggé fontos,de a hasazás kalóriafelhasználása igen minimális,női nyelven nem fogyaszt.

Ha fogyni akarsz,akkor hozz létre az étrendedben kalóriadeficitet és aerob jellegű edzést is végezz.

Kocogás,ugrókötél ilyesmi.

2011. szept. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!