Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miket ettél ma? Vgay miket...

Miket ettél ma? Vgay miket szoktál enni? Figyelsz arra hogy egyél főtt ételt és változatos legyen?

Figyelt kérdés
köszi
2011. szept. 18. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ma már a 20. embernek írom le és rohadtul unom:D de tessék ( véleményt nem kérek,hogy így szar meg úgy)

Reggeli: 1 zsemle paprikával,paraidcsommal,sonkával

Tízóra: joghurt + 1 fürt szőlő

Ebéd: csirkemell,rántott tök( két icicpici szelet!!) krumplipüré

Uzsi: 1alma,1 körte

Vacsi: csirkemell paradicsommal

2,5 liter víz + 1 óra futás:)

2011. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Általában figyelek, de most hétvégén vidéken jártam vendégségben, és illett ennem. Reggeli: fehér falusi kenyér (1 szelet) sült csirkevérrel és hagymával. Ebéd: húsleves cérnametéltel. Második, sűlt csirke főtt kruplival. Uzsi: Körözöttes kenyér, vacsi 4 (sága füstölt) virsli minden nélkül natur. A nap folyamán 2 üveg sör.
2011. szept. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

4 szelet vitaminos rozskenyér vékonyra szelt Pick szalámival

1 extra szelet (cukrászsütemény)

1 fél pulykaszárny zöldségkörettel

1 tányér tyúkhúsleves cérnametélttel

3 dl Pepsi kóla

2 dl tej

2 dl víz

5 db alma

fél db narancs

2 db szilva

2011. szept. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Reggeli: Egy pohár kakaó, vagy egy pohár tejeskávé. Épp amelyiket megkívánom.

Tízórai:Egy croassan

Ebéd:Egy fél rántotthús és egy kis krumplipüré.

Uzsonna:2 kenyér, párizsivel, majonézzel.

Vacsora:Egy pohár tej, néha mellé egy szendvics vagy csoki, de nem mindig.

2011. szept. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ja és egy liter folyadék. :)
2011. szept. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Reggeli: 1 banán + narancslé

Ebéd: Egy karamellás kávé.

Vacsora: Krumplipüré, húsgombócok + tegnapi maradék indiai zöldségek (ilyen gyorsétteremes cucc).


Amúgy ebédre általában müzlit eszem, vagy egy szendvicset, csak ma a városban voltam + később is keltem úgyhogy nem voltam túl éhes.

2011. szept. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

3 db abonett

1 szelet csirkemellsonka

paradicsom, uborka, jégsaláta

10 db keksztekercs

2,5 l víz

2011. szept. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Általában odafigyelek, hogy változatos, tápértékben, főleg fehérjében és esszenciális zsírsavakban, zöldségben és rostban gazdag legyen a kaja. A főtt étel ritka, nem szeretek főzni, néha rendelek főtt ételt, de megvagyok nélküle.


A mai napom katasztrofális volt. Rosszul vagyok, a begyulladt izületeim miatt megmozdulni alig bírtam visítás nélkül, a zöldségeket is másnak kellett felvágnia nekem, a fájdalomcsillapítóktól zombiszintre süllyedtem, étvágy nuku, de leírom, mi jött össze ma (nem kronológiai sorrendben, hanem summázva, hogy miből mennyit)


30 gramm zabpehely (kásának)

55 gramm (1 szelet) tk. rozskenyér

260 gramm körte (3 db)

100 gramm zsírszegény gépsonka

8 gramm újhagyma (a sonkához kis ízesítésnek)

115 gramm paradicsom (3 db)

120 gramm jégcsapretek

2 db cheeseland light ömlesztett kockasajt

250 gramm zsírszegény túró

200 gramm 0,1%-os joghurt

45 gramm scitec whey pro por (harmadolva, ment a kásába, túróba, joghurtba)


ehhez úgy 2-3 liter víz, egy csalán+kamilla tea, egy rakat vitamin és táplálékkiegészítő, gyógyszerek és egy tonna fájdalomcsillapító.


Tehát ma katasztrofálisan kevés, nincs 1100 kcal sem, nem is jól összeállítva, de ha még valamit magamba tömnék, összehánynám az ágyat.


Bocs a mellékelt panaszáradat miatt.

2011. szept. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én ezeket:

R:Zabkása meggyel

T:3 ringló

E: 4 sz tönköly kenyér, 4 sz párizsi, 2 vastag szelet kecskesajt

U: 4 virsli, 3 abonett, fél uborka

V: Túrókrém (túró, joghurt, kókusz, zssz. kakaó, 2 kanál fruktóz.


Mint látod a főtt kajával én is hadilábon állok. MEg elég összevissza nap volt, vasárnap 6 órát vagyok a kutyasulin a pályán, és ilyenkor egyrészt csak nagyon kevés időm van enni, másrészt a friss levegőn úgy megéhezem, hogy felfalnék egy elefántot is.

2011. szept. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem szemelyesen nagyon fontos a fott etel es a reggeli. En se bovolkodom idoben, de altalaban hetvegen szokatm tobb kajat fozni es mivel ketten vagyunk ketszemelyes adagokban lefagyasztom kicsi muanyag dobozkakban es minden nap eloveszek egy dobozkat amit megmelegitek. a leveseket nagyon szeretjuk, de inkabb az egytaleteleket keszitem, mert azokat konnyebb tartositani. A munkahely miatt 6 es 8 kozott szoktunk ugymond ebedelni, ezert csak egy fogast talalok. A reggeli tej es meg valami melleje, csomagolni szoktam fejenkent 2 szendvics, 2 deci narancsle, egy natur joghurt, egy gyumolcs es egy muzliszelet.
2011. szept. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!