Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit tornázzak és pontosan...

Mennyit tornázzak és pontosan hogyan, hogy a leghatékonyabban fogyjak?

Figyelt kérdés

Megoszlanak a vélemények arról, hogy mi a legjobb zsírégető és hogy hetente hány alkalommal hány percig kell csinálni, ha valami eredményt akarunk látni. Ti mit javasoltok? Azt is hallottam, hogy az is számít, hogy evés után mennyivel tornázunk. Ez igaz?


Egyébként 23/nő vagyok, 161 cm, 84 kg szülés után közvetlen és szeretnék legalább 15-18 kilót fogyni.


2009. ápr. 24. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:

En az aerobikot javasolnam vagy a Pilates tornat ami hatekony !

Annyi benne hogy hetente vagy 4x menj el 1-1,5 orat ha teheted tobbet is... es sok vizet fogyasszal.. este pedig 7 8 oratol ne egyel !! Max ilyen kis konnyueket... kicsi tejbegriz vagy gyumolcsoket zodlsegeket !

Probalj minel kevesebb kenyeret enni es keves sult ennivalot ! Inkabb jojjenek a parolot finomsagok !

Ez nagy eroveszites tudom de megeri a latszatert :D

Legyel akaratos ha eldontotted hogy te fogyni akarsz akkor kitartas!!!

Amugy ismerosom masfel honapot pilates tornara jart heti 3x alkalommal es ez ido alatt 7 kilot fogyott!!

En is most iratkozok be..

es ha akarsz olvass utanna emrt jo zsiregeto karcsusito szalkasito es gerincfajdalmakra is kituno modszereik vannak !!

es legjobb benne hogy torna utan nem azt erzed hogy nem birsz tobbet kifaradtal hanem jol erzed magad es fitten !!

Nem megeroltwetoek a gyakorlatok inkabb nyujtasrol van szo de mindenkepp melyrehato izmokat is megdolgoztassa es 2 het utan mar lathato eredmenyekkel szolgalsz!

puszii`

2009. ápr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 timido ***** válasza:
Én otthon tornázok, mostanában nincsen plusz kiadásokra pénz, mint aerobik vagy pilates. Ha például nézem a tévét, közben láb emeléseket csinálok, felüléseket, meg egy kis súlyzó, akkor én így el vagyok addig, amíg a film tart. kevesebbet eszem. És gyalog járok mindenhova. 2 hét alatt -4 kg.
2009. ápr. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2014. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!