Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma mennyi tornázzak? ( ha le...

Ma mennyi tornázzak? ( ha le akarom dolgozni az egész eddigi kaját)

Figyelt kérdés

ezeket ettem ma:

1 vékony szelet rozskenyér pipimell sonkával és 2 koktél paradicsommal

2 cerbona müzli szeletett

egy kis tényér főtt kruplit egy tk. majonézel 1 szelet grillezett csirkemell + egy evőkanál rízs

3 kocka csokoládé

egy rúd haribó ( HARIBO MAGA-ROULETTE)


Ezeket ettem ma ....

Szerintetek mennyit tornázzak , vagy esetleg 8kilómétert fussak?


173cm/53 kiló


2011. szept. 16. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:

nos, hosszú távon ilyen étrenddel ÉS ilyen kemény hozzáállással edzéshez, jó esélyed van az izompusztításra.

egyébként 8 km futás már a nem rossz kategória!


ha rendesen edzel (edzenél) miért nem eszel rendesen?

egyébként ha elméletileg lemozognád minden bevitt energiádat, akkor nagyon rövid távon jönne az izomvesztés, és nem is annyira soká a VÉGkimerülés.


tehát lehet csak a megfogalmazásod volt hanyag, és félre értettelek, de csak okosan :)

2011. szept. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem anorexiás vagy. Fordulj orvoshoz, mielőtt nagyobb baj lesz, pl:

[link]

2011. szept. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ez félig-meddig volt komplett válasz a kérdésedre. a 8km futás ennyi evés után, bár nem ismerem a releváns adataidat de ennyi mozgást nem nagyon fedez ennyi étel.

(önmagában fedezne, mert 8 km futás pff ~400-600 kcal energia, vagy 300.. nem tudom, ez a kaja több, de futás mellett élsz is)

2011. szept. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fú ha a kezem közé kerülnétek ti fogyni akaró csajok.

Agarak lennétek mind. Ha nem belepusztulnátok :D :D :D

Olyan edző antiszociális megátalkodott személyemmel az őrületbe kergetnélek titeket.

De legalább leadnátok a fölösleget !:D

Igaz belepusztulnátok 6x az edzésterveimbe :D

2011. szept. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az igen! :)
2011. szept. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A te magasságodhoz 60-61 kg az EGÉSZSÉGES (bár ez itt általában nem izgat senkit), 55 kg az ELVÁRT MINIMUM, amit már nem kéne megközelíteni (orvos mondta, mert én ugye inkább normálisan fogyok, nem divatból, és nem is azért, mert még van a hasamon zsír, ami egyébként a szervezet tartaléka, de gondolom a te tested enélkül is meglesz betegség esetén...)
2011. szept. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a BMI index és a testmagasság- testtömeg összefüggés pedig jellemzően szokta érdekelni itt az embereket..

ami nem szokta, az a testzsír arány és az ettől függő testtömeg. mert nyilván nem lehet egy 180 centis testépítő és egy átlag ember ugyan akkora tömegű.. vagyis az egyik kissé zsírosabb lesz ugyan akkora tömeggel mint a másik.

2011. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne hallgass azokra a hülyeségekre, hogy 173 centihez 60 kilónak kéne lenned. Az sok lenne. Én csak 168 cm vagyok, 56 kg, és nekem is mindenki azt írta itt, hogy híznom kéne. Na persze, a környezetemben nem volt példa arra, hogy ne mondta volna valaki, hogy ne vegyek fel szűk ruhákat vagy pedig fogyjak.... Úgyhogy ez nem jelent semmit.
2011. okt. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!