Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetnek (lent)?

Mit tehetnek (lent)?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar az h 1.63 cm vagyyok es csak negyven kilo non-stop eszek legalabb is hogyha egyszer neki kezdek nehezen tudom abbahagyni az evest.Tudom hogy sokan szeretnenek ilyenek lenni de engem zavar .Mit tudnek tenni h egy kicsit hizzak?13/L
2011. szept. 19. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Sportolj, és úgy izmot fogsz felszedni - persze nem túl sokat, de jobban nézel majd ki.
2011. szept. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jaja, sportolj:) Van egy ismerősöm, 160valahány cm (nem túl alacsony) és kb 45 kg.. vékony, mégis naphosszat eszik, hol nutellát, hol óriás Milkát, hol szalonnát..mégsem hízik. Viszont sokat sportol, elmondása szerint ezért is nem néz ki betegesen soványnak, mert legalább egy kis izom is került oda:) Szóval ennek ellenére még mindig vékony, de nem úgy néz ki, mint aki beteg:) Úgyhogy nálad is beválhat a sport:)

Mellesleg én akkor is irigyellek:D

2011. szept. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Uhh... Fogyjál le, kiscsillag!!! 1.63 cm-es magasságnál baromi sok a negyven kg! Én max pár gramm voltam, amikor alig voltam 2 cm magas x)
2011. szept. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem kell engem irigyelni en szeretnek kicsit koverebb lenni.Sportolok amugy karate,torna ora ,es szoktam neha a tesommal focizni meg ilyen ojan sportok itthhon
2011. szept. 19. 20:08
 5/5 A kérdező kommentje:
haha ha neked baromi sok 1.63 csak par gramm voltal akkor csak itt jar a pofad me ha a szunyog radszallt te felborultal xD
2011. szept. 21. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!