Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi kalória lehet ez kb?

Mennyi kalória lehet ez kb?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy így nem lehet pontosat mondani, és tényleg nem is arra vagyok kíváncsi, inkább megközelítő érték érdekelne. Komolyan, én annyira se értek hozzá, hogy egyáltalán 1000-2000 vagy 10. 000 kalóriáról beszélünk-e, szóval leginkább valami viszonyítószám érdekelne.


Szóval ettem reggelire egy vaníliás croissant.

Ebédre fél adag bolognai spagettit, sajttal. (kifőzdében, a fél adag az mondjuk olyan, mintha kistányért rakna az ember tele.)

Vacsorára meg két főtt tojást ketchuppal.

Tudom, hogy nem a legdiétásabb étkezés, de ma így alakult...

Én tényleg sosem szoktam számolni, és nagyon nem értek hozzá. Tudom jól, hogy nem elég infó ez ahhoz, hogy nekem itt valaki pontosan ki tudja számolni, tényleg csak az érdekelne, hogy most végül is nagyon sokat ettem, nagyon keveset, vagy mi? :D

Mert tudom, hogy mennyiségre nem sok, de minőségre nem épp a diétás fajta, szóval a két dolog mennyire kompenzálja egymást? :)

Köszönöm előre is a segítséget!


2011. szept. 19. 21:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem erre vagy kíváncsi, de ez a napod úgy ahogy van, szörnyű volt.Mennyiségre nagyon keveset ettél, a minőség meg ugye nem éppen a legjobb, kivéve a 2 főtt tojást.Ami még rosszabb, hogy 1 deka zöldséget vagy gyümölcsöt nem ettél.A vacsora mellé ehettél volna.Máskor figyelj oda, hogy több fehérjét, kevesebb szénhidrátot, főleg ilyen szemét kajákat, és sok zöldséget fogyassz.
2011. szept. 20. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem volt a legjobb az összeállítás, de mint mondtam, így alakult.

Egyébként sajnos a péksütiket és a bolognait is nagyon szeretem, úgyhogy nehéz megállni, hogy néha ne kerüljön az étrendbe. :)

Normál esetben viszont zöldséget meg gyümölcsöt szoktam enni.

Ez most csak egy ilyen nap volt.

2011. szept. 20. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!