Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan aki hétvégente...

Van olyan aki hétvégente annyit eszik amennyit akar?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
én mindig sokat eszek :D
2011. szept. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En mindig annyit eszek, amennyit akarok. Miert?
2011. szept. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy hétfőtől péntekig diéta és hétvégén meg szünetel. :P baj ha szombat-vasárnap is ilyen? baj hogy két nap az ilyen többet evős nap?
2011. szept. 21. 19:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is mindig annyit eszek amennyit akarok, de ha diétázol, akkor nem kéne, a diéta nem tudja, hogy épp pihenőnap van....
2011. szept. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
elvileg szokták mondani, hogy jót tesz. meg már nagyon nem is kéne fogynom.
2011. szept. 21. 19:10
 6/10 anonim ***** válasza:

"hétfőtől péntekig diéta"


A szó, hogy diéta, nem azt jelenti, hogy nem annyit eszel, amennyire szukseged van..... éppen ellenkezoleg: pont azt jelenti, hogy kitalaltad a szervezeted szukseget, es - ellentetben avval, amikor rohansz, es evvel nem foglalkozol - most megadod neki, amit kell neki, beszerzed, elkeszited, figyeled a testedet, hogy tenyleg megkapott-e mindent, ami kell neki.

2011. szept. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jóna de most a kérdés nem is ez..hanem h baj ha ugy csinálom h hétvégén többet eszek? (szombat-vas.) vagy sok ez a két nap??
2011. szept. 21. 19:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Az onmagaban is baj, ha napokig kevesebbet eszel, mint kívánsz, es az is onmagaban is baj, ha napokig tobbet eszel, mint kívánsz. A 2 egyutt nem tudom, mennyivel rosszabb.
2011. szept. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De miért kell többet enni?Ezt soha nem értettem.Ha diétázol egy ideje,akkor összeszűkül a gyomrod,és a hétvégén se fogsz bírni többet enni,mint egyébként.(Nálam legalábbis ez a tapasztalat)Ha eszel 1-2 szelet sütit esetleg attól meg nem lesz semmi bajod.
2011. szept. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, rosszat teszel, vagyis hülyeséget csinálsz. Az 5+2 nap kajáit, mennyiségét inkább add össze és egyenletesen oszd 7-felé.


Én egyébként sosem éhezek, hétköznap sem, hétvégén sem. Norbi Update szerint eszem, finomakat. Nem éhezek, és fogyok.

Bűnöznöm nem kell, mert mindenféle kaja van update verzióban.

És amióta 100 kg alá mentem, tornázom is. Na azt csak hétköznap :)

2011. szept. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!