Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ért már el valaki konkrét...

Ért már el valaki konkrét eredményt zumbával? (Milyen körülmények között, pl. gyakoriság, étkezés megváltoztatása, mennyi idő alatt, esetleg más mozgás mellette? )

Figyelt kérdés

Vagy ez csak szórakozásnak jó, mert azt mondják.

Nem értem, hogy mi különbség van kardió és kardió között, az aerobic miért hatásosabb kardió mint a zumba, nekem úgy tűnik, ugyanúgy ugrálunk mindegyiken, csak a zene más.

Vagy kardióval egyáltalán nem lehet fogyni?

Mi a különbség a "zsírégető" torna és az aerobic között.

Köszönöm


2011. szept. 23. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
heti 5-6 alkalom egy óra, másfél évig, 67 kilóról 60 lettem vékony vagyok izmos feszes, nem kockás a hasam hanem formás, tudok táncolni nyitottabb vagyok, de én közben boxra is jártam és taibora nah meg areobicra és power bodyra és szaunázok heti kétszer :D a kaja majdnem ugyan az maradt én eszek kenyeret tésztát csokit sütit :D de módjával mindent
2011. szept. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nah hát akkor szerintem az első válaszoló sem a zumbától nézhet ki úgy ahogy :D
2011. szept. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Természetesen nem de mivel hetente mellé csak egy másik órát iktattam be ami ugyebár legyen havonta 4 darab box vagy taibo, közben pedig majd 20 órában zumbáztam, úgy gondolom igen is hatékony, az oktató táncos, magyar és világbajnok, néhány éve abba hagyta, majd egy éve észrevette, hogy beteg lett gyenge volt lusta, és hízni is elkezdett, így elvégezte a képzést és azóta szintén ő is heti 6 órában zumbázik és higgyétek el gyönyörű az alakja.

Mivel folyamatosan látom így a változást is, szerintem megéri kipróbálni de ha valaki nem megfelelő intenzitással csinálja vagy szégyenlős egy kis hastáncnál akkor az nem lesz túl hatékony, oda kell tenni magunkat :)

2011. szept. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oké, kösz!
2011. szept. 27. 11:14
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem abszolút bevált:)
2011. nov. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez pontosan mit jelent, utolsó?
2011. nov. 11. 10:03
 7/7 anonim válasza:

lehet viccnek hangzik, de nem írnám le ha nem így történt volna. novemberben kezdtem zumbát oktatni heti4x és rólam 10kiló leszaladt egy hónap alatt. azóta is tartom, még 4et sikerült leadnom.látni az arcomon, a combom, fenekem összement, a vádlimban látni az izmot (ez nekem nagyon furcsa volt...) a hátam nem annyira hurkás, a karom sem löttyedt. viszont ami ront az összképemen és másképp kellene vele foglalkoznom, az a hasam.

24 éves vagyok, van egy 2éves lányom. a hasam nagyon megmakacsolta magát...

2012. jan. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!