Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a gondom, hogy anyukám mindig egy csomó csokit vesz (itthonra, suliba), a tesóimnak és nekem is, és mikor hazajövök szomorúan/éhesen (nem laktam jól a menzás kajával), akkor van, hogy nem tudom megállni, hogy ne egeym meg. Pedig már fogytam 6 kilót :( Mit tegyek? Kérlek, segítsetek! 14/L
2011. szept. 23. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:

egyél egy kis darab csokit és sportolj rendszeresen


és kérd meg anyádat, hogy ne vegyen csokit

2011. szept. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Túlsúlyos vagy? Ha nem, akkor nincs ezzel probléma, bár nem egészséges édességen élni.


Jelezd anyukádnak, hogy inkább gyümölcsöt hozzon édesség helyett. Mégis lesz a pocidban valami, ha éhes vagy, de nem hizlal olyan mértékben. Ráadásul kerül a szervezetedbe sok vitamin is. :)

2011. szept. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valahogy én nagyobb eredménynek élném meg ha ott van előtted és nem eszed meg. Azaz tudod, hogy van otthon de mégis ura vagy önmagadnak. Tudom, hogy nagyon nehéz, de ez az igazi eredmény.
2011. szept. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!