Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy van ez a pulzus kérdés?

Hogy van ez a pulzus kérdés?

Figyelt kérdés

Elvileg 130 körüli pulzusnál van a zsírégetés, utána állóképesség, erősítés. NEkem rendszeresen 150 körül van, ha kicsit jobban megnyomom az edzést, és ilyenkor mindig rám szólnak, hogy vegyek vissza, mert az már nem zsírégetés.


De ahhoz, hogy 130 körül legyen, kb. nem is kell megerőltetnem magam, nagyon könnyen megy, nyilván mert szar kondiban vagyok.

Most nézegettem részeket a valaha kövér voltam című sorozatból, és ott a lányokat úgy megdolgoztatják, hogy majd' meghalnak.

Én meg úgy érzem nem dolgozom elég keményen. Tuti nem kéne keményebben edzenem?


2011. szept. 23. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem mentem semmire ezzel a 130-as pulzussal. Pedig alapjáraton elég alacsony (60 körüli) a pulzusom.

Én olyan intenzitáson szoktam, hogy beszélni ne tudjak közbe.

2011. szept. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És azóta jobb eredményeket érsz el? Szerintem nekem 100 méter futás után már ilyen 190 körül lenne. Mondjuk a másik, hogyha meg nagyon hajtok, akkor utána nagyon fáj a fejem.
2011. szept. 23. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:
halott vagy, és nem GYIK-en írsz, ha pulzustartományhoz kötött a szervezeted zsírsav-oxidációja.
2011. szept. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

magyarul az élő ember teste állandóan energiát nyer zsírsavak terminális oxidációjából, az ilyen pulzusos baromságokat akár el is lehetne felejteni.

az tartja alacsonyan a pulzusát, aki gyenge egy kemény intervallumos edzéshez, és kell valami kifogás..

2011. okt. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!