Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Még mindig nem értem! Mindenki...

Marionaud kérdése:

Még mindig nem értem! Mindenki mást mond! Mennyi kcal-t kell ennem?

Figyelt kérdés
Szóval a napi alapanyagcserét kell 20-30%-kal csökkentenem, vagy az ENERGIASZÜKSÉGLETET? 1700 az alapanyagcserém, és én kb 1200-1500 között eszem és heti 6-7szer sportolok. akkor sok vagy kevés a kcal-om? Köszi!
2011. szept. 30. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

[link]


Itt kiszámíthatod aszerint,hogy fogyni,hízni,vagy súlyt megtartani szeretnél.

2011. szept. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Kiszámoltam..:) csak soknak tűnik... eddig 5 kiló ment le egy hónap alatt, de most valamiért megállt:( ezért gondolom,hogy sok a kcal.
2011. szept. 30. 09:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak most stagnál,nem baj az,majd megindul megint. Az 5 kiló már szép eredmény! :)
2011. szept. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

SOHA nem szabad az alapanyagcsere alá menni, mert ezzel tönkre is vágod az anyagcserédet, aztán mikor enni kezdesz, meghízol, mint a pinty. Ezt kizárólag olyanok mondják, akiknek fogalmuk sincs semmiről, és koplalással fogynak, majd visszahíznak, majd koplalnak, majd híznak.

Azért jött ki sok kalóriára neked, mert 6-7-szer sportolsz, ami jelentősen megnöveli az energiafelhasználást. Próbáld ki heti 2 óra sporttal kiszámolni, meg fogod látni, mennyivel kevesebb. Vagy számold ki sport nélkül... mert a legtöbben itt sport nélkül próbálkoznak, de persze nem megy.

2011. szept. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. szept. 30. 10:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Az alapanyagcsere annyi kcal, amit akkor is elhasználsz, ha nem emeled ki a popsidat se az ágyból azaz nem mész el pisilni se, csak lélegzel, dobog a szíved, stb. Ez alá sosem szabad menni.


Az energiaszükségleted alá kell menni, 2-300 kcall, így tudod tartani hosszútávon a heti 0,5-1kg fogyást, anélkül, hogy a szervezeted raktározni kezdene, vagy erőtlenné, gyengévé válnál.

2011. szept. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!