Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy adnátok le 30Kg felesleget?

Hogy adnátok le 30Kg felesleget?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 11:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
szakértővel, általa írt étrenddel, mozgással
2011. szept. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
egyetértek
2011. szept. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
És ilyet hol találni aki nem kér érte sok pénzt?
2011. szept. 26. 11:24
 4/18 anonim ***** válasza:

www.google.hu


egyébként ajánlom a lifetilt-es srácot, lifetilt.blog.hu

2011. szept. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Itt kinek kell írni?
2011. szept. 26. 11:32
 6/18 anonim ***** válasza:
30 kg nagy súly, melyből ha többet mozogsz, és kevesebbet eszel, mint eddig, mindenképp megindul a fogyás. Szerintem 10 kilót simán le tudsz adni úgy, ha odafigyelsz arra, mit eszel, és mennyit, s 400 kalóriával kevesebbet viszel be, mint amennyire valóban szükséged lenne. Neten ha bírod, hogy anyagcsere szükséglet, vagy kalóra szükséglet, dob ki olyan oldalakat, ahol ezt ki lehet számolni. Igyál sok folyadékot, s mozogj minél többet. A futás szerintem a leghasznosabb, s az ingyen van:D A bicajozás is jó. Ha lement 10-15 kiló, akkor már gondolkodhatsz konditermezésen. A személyi edzők alkalmanként 3-4 ezer forintért foglalkoznak veled, de ha neten utána olvasgatsz a dolgoknak, nézel yutubon videókat a helyes súlyzó tartásról, technikákról, akkor épp csak 1 órára kell megkérned hogy mutassa meg melyik gép hogy működik, ill. mennyit kell rajta csinálnod. Nem feltétlen kell vagyonokat beleölni. Neten olvasgass sokat, de ne csak egy oldal alapján működj, mert az is lehet épp hülyeség. Légy elszánt, és majd kitapasztalod magadnak! Kitartás!
2011. szept. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A futást semmiképpen nem ajánlanám ekkora túlsúlynál, hiszen ez csak az izületeket teszi tönkre. Napi fél-1óra tempósabb séta csodákra képes! Az étkezésnél meg azt ajánlanám, hogy ha megtudnád oldani akkor du. 5óra után ne nagyon egyél max csak egy joghurtot. 5óra előtte azt ehetsz amit csak megkíván a szemed. Itt nem feltétlenül a mindent megvonásról van szó, hanem a mértékletességen, a MENNYISÉGEN! Sok sikert!
2011. szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Nő vagy pedig férfi vagy?

2011. szept. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
19 vagyok 184Cm 105Kg
2011. szept. 26. 13:34
 10/18 anonim válasza:
Étkezési szokás változtatással. Nem azt mondom, hogy mint egy nyúl folyton zöldségeket egyél, edd meg a csokit is, amit kívánsz, egy a lényeg: délelőtt. Délelőtt még mehet a szénhidrát, délután már óvatosan, este pedig felejtsd el. De nem is fogod kívánni, ha arra gondolsz, hogy ma már ettem csokit. Ha egyik napról a másikra megvonod magadtól, annál jobban fog hiányozni!! Nehogy fuss, tényleg!! Oda lenne a térdizületed és ez a minimum! Viszont egy kis séta nem árt. Mondjuk este, ha mégis kívánnád a csokit, menj el és sétálj egyet. Tereld el a figyelmed. Pl. szedj gesztenyét, vagy makkot. Csinálj belőle őszi otthoni díszítést.Én így hamar lefogytam 8 kg-ot. Pedig nem voltam előtte sem túlsúlyos. Sok sikert neked!!
2011. szept. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!