Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem eszek kenyéret és...

Ha nem eszek kenyéret és cukrot, igaz, hogy könnyebb a súlyvesztés (sportolással)? Valamint a csokoládé is kimarad a nasizásból. L18

Figyelt kérdés
Ha az edzőteremben sokat izzad az illető, és utána iszik vizet, ugyanúgy pótolja a vízveszteséget? Fogyás vízpótlás nélkül nem lenne jobb, könnyebb? (nuku vizesedés)
2010. jún. 17. 18:31
 1/8 anonim válasza:
100%
Hát szerintem ne próbáld ki, hogy nem iszol edzés után, lehet hogy kilóra kevesebb leszel de az nem fogyás miatt hanem izzadás miatt. Ráadásul mivel nyár van, rosszul is lehetsz, szóval nem javaslom:) A cukrot teljesen elhagyhatod, arra nincs szüksége a szervezetnek, de a szénhirdátot ne iktasd ki teljesen, mert örökké fáradt leszel és nehezen tudsz majd koncentrálni. Inkább csökkentsd le és ne fehér kenyérből hanem teljes kiőrlésű/rozsos kenyérből/durumtésztából egyél, de kevesebbet mint szoktál. És igen, ez tényleg segít a súlyvesztésben, de arra is figyelj azért h zsírosat se egyél mert az legalább annyira hizlal mint a cukor.
2010. jún. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

csak bátorítani tudlak, hogy nem egyél kenyeret és cukrot. A teljes kiőrlésű kenyér elvileg jó lenne, sajna magyarországon nem lehet megbízható forrásból beszerezni.


A fogyás vízpótlás nélkül nem lenne könnyebb? nem. hiába izzadod ki a vizet, nem fogod kibírni, hogy nem igyál előbb utóbb. A szomjuság nagyon erős drive.


továbbá mi értelme vízből fogyni? azért, mert kevesebb víz van a testedben, zsír még ugyanannyi marad-> a testzsírarányod épphogy magasabb lesz.

2010. jún. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat.


A tönkölybúzás zsemle vagy a teljes kiörlésű kifli vagy a barna kenyér a legdiétázósabb?


Esetleg most vacsorára mit egyek?

Zöldség/gyümölcs(+joghurt) salátát kotyvasszak, vagy egyek bolti műzlit(...)? vagy egy fél TK zsemlét? Vagy inkább igyak meg egy teát? 4-5kor ebédeltem.

Ja és van itthon narancs, g.dinnye és alma is..


Szerintetek?:) (feladtam a leckét:)

2010. jún. 17. 19:14
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Vacsorára a legjobb valami kis könnyű fehérje lenne a legjobb. (Pl. sonka magába paradicsommal, vagy zsírszegény túró)


Gyümölcsöt estére nem szokták javasolni, mert felpuffaszt, meg gyümölcsből amúgy sem lehet sokat enni fogyókúra alatt a benne lévő cukor miatt. A pékárut meg teljesen hanyagolni kéne, vagy maximum reggelre egy szelet.


A müzli is hizlal, helyette zabkorpát kéne enni.


Sajnos... :-(

2010. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sok teljes kiőrlésű pékáru csak a nevében teljes kiőrlésű, valójában csak 30-40%-a TK liszt. Nekem van kenyérsütőm, tudom milyen az, amitor egy kenyér 100% teljeskiőrlésű. Ilyet a boltban nem kapni.


estére ne egyél már ilyen szénhidrátban gazdag ételeket. vacsira a saláta tökéletes (cukormentes öntettel), én ennék melléje pl grillezett csirkemellet, esetleg tengeri halat (pl tonhalfilé) este inkább proteinekben gazdag legyen a táplálkozásod, szénhidrátokat a nap korai szakaszában fogyassz.

2010. jún. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok:


müzli helyett zabpelyhet egyél, a müzlik gyakran ízesítettek, cukrozottak, a zabpehely nem az.

2010. jún. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel mid egyetértek én is, DE: hagyjátok már ezt a gyümölcsöt nem lehet enni, mert sok benne a cukor témát!! Megőrülök ettől:OO A gyümölcs egészséges, tele van vitaminnal, folyadékkal és még finom is! Ha nem egy kiló banánt eszel vacsira, akkor semmi bajod nem lesz tőle, nyugodtan egyed!
2010. jún. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Előzőnek; semmi baja nem lesz tőle, nade ugyanolyan jól fogy-e almával? :D
2010. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!