Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik Rubint Réka dvd-vel...

Melyik Rubint Réka dvd-vel fogytatok le?

Figyelt kérdés

Olyan 10-15 kg-ot kellene.


És mit ettetek mellette? Mennyi idő alatt fogytatok? Mennyit?


2011. szept. 27. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
RR DVD jó, de nézd meg Rékát, ő is fut naponta nem is keveset, tehát kardió nélkül keveset ér!
2011. szept. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egyikkel se.otthon nehezebben veszi rá magat az ember.meg 20 p ugri bugri sztem nem elég.

fogyni fogytam,edzes h-sz-p.kardio k-cs

mellette ettem mindent csak mértékkel.

speedfitness 3 alkalom utan latvanyos változás.

2011. szept. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak update 1-es ételeket eszem, és Norbi Duci Tréningre tornázom, így fogyok. Mondjuk én jóval 100 fölött kezdtem, nem is bírnám Rékát követni :DDD
2011. szept. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem az add önmagad 2 vált be. 40 percet megcsináltam minden nap és tartottam magam ahhoz, hogy 14 óra után csak fehérje.

14 óráig mindent ettem, nem nagyon figyeltem oda, de azért édességet nem nagyon ettem. De délután szigorúan semmit, csak este egy szelet natúr csirkemellet.

Én 76 körül voltam és 12 kilót fogytam le kb 2 hónap alatt.

Szerintem csak a mozgás a titok és egy kis odafigyelés.

Nemrég álltam neki megint a tornának és 1 hét után máris érezhető a változás. HAJRÁ!

2011. okt. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!