Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mitől van? (update-teletál)

Ez mitől van? (update-teletál)

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék nem ítélkezni---kérdezni szeretnék (fanok miatt)!!!!

Nem vagyok elhízott sőt egy grammnyi felesleg sincs rajtam,sokat sportolok tehát minden ok. Most költözködni fogok és egyéb dolgok így kevés szabadidőm marad. Gondoltam 1-2hétig rendelem a kaját,nem dől össze a világ. Amúgy "jól" étkezem így nem akartam elrontani ezért gondoltam adok egy sanszot a teletál-update menüjének.

Ma és tegnap is már ez volt az ebédem ami nagyon de nagyon finom és tleg az adagok is rendben....de miután megettem ma is és tegnap is olyan szintü éhség roham jött rám,hogy majdnem elájultam!!! A hasam fájt az éhségtől.Azt se tudtam hirtelen mit csináljak,mit egyek.

Nem tudom ez mitől lehet??? Elvileg cukor mentes és ch csökkentett az ételek mindegyike. Ezért pláne nem értem.Azt sem tudom mikor éreztem utoljára ilyen éhség érzetet úgy,hogy amúgy "jól" vagyok lakva.


2011. szept. 27. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztosan a ch csökkenés miatt.. van, aki igényli, és ebédre amúgy is kell enni ch-t:)
2011. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csak találgatni tudok. Mivel szénhidrátcsökkentett, kevés szénhidrátot ettél.


Az az igazság, hogy én is hasonlóan jártam, bár én nem éhséget éreztem.

Alapból nem szeretem a csokit (semmilyen formában, csokis sütiben sem, csokifagyiban sem stb.), sem a cukrot, gumicukrot, kekszet és egyéb nasikat, nem is szoktam enni. Amikor ezt a kaját rendeltem, kényszerem volt, hogy minden ebéd után megegyek 2 kocka csokit (nem többet, nem kevesebbet).

Amikor elkezdtem máshonnan rendelni kaját, egyik napról a másikra nem kellett a csoki, a maradéka azóta is a fiókomban van, eszembe nem jut megenni.

2011. szept. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat:) Ettem egy kis zabkását és jobban is lettem. :) Csak megijedtem mert nagyon rosszul lettem és nem szoktam. utolsó ! Sajnos a csoki kívánás nálam is előjött :(
2011. szept. 27. 17:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy mivel költözködtél alapból sokkal több fizikai munkát végeztél+ izgalom stb...és ez a kaja most kevés volt neked?
2011. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még csak készülök költözködni:)
2011. szept. 27. 19:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Én fogyózok, és engem meg tök jól laktat az a kaja :) Nagy zabálós voltam mindig, most meg van, hogy meg sem tudom enni egyszerre, amit hoznak.


Nem egyformák a szükségleteink, gondolom.

2011. szept. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen valószínű,hogy nekem picit több ch-ra van szükségem:))
2011. szept. 28. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!