Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 172 cm / 54 kg ideális? 18/L

172 cm / 54 kg ideális? 18/L

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 11:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nem mondanám... Inkább 57-58 lenne jó neked.


(A 70 kg azért durva lenne... Én a 169 centimhez vagyok 61 kg és le kéne adnom úgy 5-6 kilót...)

2011. szept. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
54%

Engem kiakasztanak az ilyen "hízzál meg, túl sovány vagy" szövegek. Egy évval ezelött én is 172cm és 54kg voltam, 19évesen. Mindenki azt mondta, hogy sovány vagyok(kövérebb emberek), a többi meg mondta, hogy jól nézek ki, mert formás a fenekem meg a melleim sem kicsik(ez normál testsúlyú emberek véleménye volt).. Végül is meghíztam, mert elkezdtem zabálni. 63kg lettem, és ne mondjam:-((, egy régi nacim sem jön rám, a hasam is nagyobb lett, meg narancsbőrös lettem.. Azóta is siratom az 54kg-momat, mert akkor sokkal jobban néztem ki, meg jobban is éreztem megem, meg többen megfordúltak utánam, mert akkor jól néztem ki, most meg egy átlagsúlyú csaj vagyok, olyan mint a többi, és meg is jegyzik hogy jól nézek ki de a hasamból meg a hátsómból leszehetnék 1 kicsit...

Ezt csak azért írtam le, hogy ne kövesd el azt a hibát mint én, mert azt mondják sovány vagy...

2011. szept. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ideális.

Kép alapján még jobban meg lehetne mondani.

Híznod nem kell, ha ilyen az alkatod, jó vagy így. Egy lány ismerősöm 180 centi és 50 kiló. Vékonynak vékony, de teljesen normálisan néz ki, normálisan is eszik (első kézből tudom, együtt járunk étterembe :).

2011. szept. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
13:01, nem zabálni kell, hanem enni és sportolni.
2011. szept. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én 171 vagyok, és olyan 56kg körül. Lehet, hogy kevés, de jól érzem magam így! Nem vagyok beteges meg ilyenek. Annyit és azt eszem amit akarok, nem nagyon hízok. Ilyen a genetikám, és örülök neki!
2011. szept. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Simán jó kedves kérdező!
2011. szept. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nekem is kevésnek tűnik. Én ugyanennyi cm vagyok, de szerintem 60 kilósan már kilógnának a bordáim. Nyilván alkati kérdés is, lehet, hogy nagyon könnyű a csontozatod, és akkor lehet oké.
2011. szept. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 okoska31 ***** válasza:

Azt a nemjóját, ennyi okos embert! Gyerekek, hogy mertek valakinek ennyi marhaságot írni, miközben még egy képet se láttatok róla? Az, hogy külsőleg hogyan néz ki, és a mérleg mit mutat annyi mindentől függ, hogy felsorolni is nehéz lenne.

Kedves kérdező!

Egy képet be kéne linkelj - lehetőleg ne síanorákosat, és akkor meg tudjuk mondani, hogy valóban valamelyik irányba el kell-e mozdulnod. Egyébként így elsőre határesetnek tűnsz - én nem mondanálak egyiknek sem (se kövérnek, se soványnak).

2011. szept. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 okoska31 ***** válasza:
ha nem akarod magad közszemlére tenni, akkor írj emailt - és majd oda küld el.
2011. szept. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

18,3-as BMI az már a modell kategória, kicsivel ez alatt (18) vannak azok a nagyon gebe fehérnemű modellek, tehát ezen nicns sok vitatkozni való, ez "hivatalosan" is soványnak számít.

Ettől függetlenül persze lehet egészséges, vékony csontú, szülőktől örökölten ilyen alkatú, de a kérdése semmiképpen nem való a fogyoókúrák kategóriába. Ha ide ír, akkor a helyében elkezdenék gondolkodni, hogy egészséges vagyok-e pszihésen.

2011. szept. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!