Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdemes beruháznom lépcsőzőgépre?

Érdemes beruháznom lépcsőzőgépre?

Figyelt kérdés
Lesz hatása? Szeretném feszesíteni a fenekem és kicsit építeni is, lehetne kerekebb.
2011. okt. 1. 16:45
 1/4 anonim válasza:

Nem erdemes, es azert nem, mert en peldaul nem ismerek senkit aki hasznalja is az ilyesmiket otthon. Mindenkinek van szobabiciklije, lepcsozogepe stb, de ruhaszaritonak van tartva altalaban.

Nekem volt, de nem igazan hasznalt. Mindamellett, ha fogyni akarsz, akkor az egesz testet at kell mozgatni. Inkabb menj el futni vagy konditerembe ( ha kifizeted a berletet, akkor mar inkabb elmesz) Sajat tapasztalat.

2011. okt. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Akkor én egy ellenpélda vagyok! Nekem van szobabiciklim és lépcsőzőm is, előbbivel minden nap 50 percet tekerek, a lépcsőzőt pedig kiegészítésképp használom biciklizés után. Nagyon szeretem mindkettőt és már évek óta űzöm.:)
2011. okt. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mondjuk testformálásra leghatékonyabb a testépítés (súlyzós edzés, tömegnövelő étrend, illetve zsírcsökkentésre szálkásító étrend)

sok minden mással is lehet edzeni az izmokat, csak például még lassabb eredmény lesz. de lépcsőzéssel (vagy ilyen gépen) ha edzel, étkezésed rendben van akkor biztos, hogy valamennyit fejlődni fog az adott izomcsoportod.

2011. okt. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mini stepperem van otthon és minden nap használom 30 percet, a legerősebb fokozaton és súlyokkal a kezemben. Minden lépésnél előre nyújtom a karom, a lépcsőző pedig oldalra is kimozdul így popsi, csípő, comb, vádli az, amit edz. A súlyzók segítségével pedig az egész törzsemet, karomat is mozgatom. (Baromira izomlázam van és mindenhol fáj még a hasizmaim is.) Na erre mondja valaki, hogy nem mozgat át rendesen. Nagy súlyfeleslegből ugyan, de 8 kg-t fogytam vele 4 hét alatt úgy, hogy a táplálkozásomon csak keveset változtattam. Nagyon hatásos, cm-ben is mérhető a változás a vádlimon és a combomon. Szerintem megéri és csak elhatározás kérdése hogy ruhaszárító lesz-e vagy sporteszköz! Hajrá!
2012. nov. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!