Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindennapi ugráló kötelezéstöl...

Mindennapi ugráló kötelezéstöl megerödödik a láb száram? (nem akarom) de azt veszem észre h erös. ÉS honnan fogyok ugrálo kötelezésel? A hasamat mindig befoliázom és kabátban szoktam u. K-zni és tiszta vizes szokot lenni a hasam Irjatok

Figyelt kérdés
kb 40percet szoktam..
2009. ápr. 27. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, elképzelhető, hogy erősödik, formálódik a vádlid, hiszen gondolom lábujjhegyen ugrálsz, és minden ilyen gyakorlat a lábat erősíti. Ami nem feltétlenül baj. Nem rossz az ugrálókötél, de a legjobb lenne, ha kiegészítenéd vmivel. Tehát kombinálnád vmilyen más mozgással, mert ahhoz, hogy zsírt égess kb. 60 perc folyamatos mozgásra lenne szükséged. Én úgy szoktam, hogy 50 percet ellipszisezek vagy futok, és utána 10-15 percek kötelezek. Fogyni mindenhonnan fogsz, bár a számodra kényesebb területekről lassabban de fogysz. Nincs lokális fogyás, tehát hogy csak egy bizonyos területről fogyj. A tekercselés fogyás szempontjából nem feltétlenül jó, mert csak víz, ami kijön. Méregtelenítésre jó. Én a popsimat szoktam a narancsbőr miatt.
2009. ápr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!