Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki használta már?

Valaki használta már?

Figyelt kérdés

[link]


én a zsírégető klubtól rendelem a kajám már 18,5kgot fogytam. Sokan mondták hogy jó , de én ebből a szövegből nem értek semmit esetleg valaki?


2011. okt. 3. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

az l-karnitin csak akkor segít, ha sokat mozogsz mellé, de akkor se várj tőle csodát, max kicsit felgyorsítja a dolgokat.


de ne innen rendeld, ha mégis meg akarod venni, pofátlan árat kérnek el érte.

[link]

itt van ugyanaz a hatóanyagtartalmú kapszula kb. feleannyiért :)

2011. okt. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
[link] ez nem olyan?
2011. okt. 3. 22:54
 3/3 anonim ***** válasza:

hát ebben is van karnitin az biztos... de én nem bíznék benne. A Peak bevizsgált termékeket gyárt, azoktól nem lesz semmi bajod, és ha megfelelően használod, akkor rendesen hat. meg olcsóbb is, mert ha megnézed, akkor

-a Peakben 60 tabi van, amiből napi 2-t kell bevenni, ez ugye 30 napra elég, de a hatóanyag 1000mg karnitin

-míg ebben 90 tabi, napi 3-at kell bevenni, tehát ugyanúgy 30 napra elég, 600mg karnitinnal.


tehát a Peak készítményével napi 2000mg-ot viszel be 3e-ért, míg amit te linkeltél, azzal 1800-at 3750-ért. És mindkettő ugyanakkor fogyna el.

nem a peak-et akarom reklámozni, csak számolgatással kijön a különbség, plusz én rendeltem már tőlük és nekem elősegítette a fogyást (a centik és a kilók is gyorsan olvadtak le).


de hangsúlyozom, helyes étrend és mozgás nélkül semmit sem ér, és mellette is csak hozzáteszi azt a keveset, ami hiányzik.

2011. okt. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!