Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki használta a kápi leves...

Aki használta a kápi leves kúrát az mennyit tudott leadni? és mnnyi idö alatt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
harmadiknak feladtam mert annyira rossz volt a leves
2011. jan. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hogyan készitetted el
2011. jan. 18. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:
www.mywakame.com
2011. jan. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

google wakame:


[link]


"364. somebody50 2010-11-02 14:23

Szia ! Nem tudom, visszajössz-e még erre a fórumra, mert ha igen, érdekelne, hogy visszakaptad-e azóta a pénzt ? Sajnos balekok vagyunk, az ember mindent kipróbálna a cél érdekében. Én is rendeltem cseppeket, de egyetlen grammot sem fogytam 9 nap alatt. Én nem küldöm vissza több mint 4. 000 Ft postaköltségért, hisz elég az eddigi veszteség, hanem a hatóságokhoz fordulok. Én is későn olvastam el sajnos a többiek véleményét és ezek erre alapoznak. A balekokra. Közzé kell tenni minél több helyen az interneten, hogy ne vásárolja senki, hogy minél kevesebb kétségbe esett ember sétáljon be a csapjájukba. Eléggé hülyék vagyunk, szó se róla és nem is gondoltam, hogy napi egy kilót fogok fogyni tőle. De ha heti egy kg-t fogytam volna, már akkor megérte volna. De egyetlen dekát sem fogytam, pedig nem "zabálok"."


"366. zunika 2010-11-02 22:47

Ma rendeltem meg a Wakame kapszulát ettől a hölgytől. . . Sokkal olcsóbb, mint a csepp, úgy gondoltam, kipróbálom. Ha nem jön be, akkor sem veszítek annyira sokat. . . De be fog jönni, érzem :)

Majd jelentkezem. . ."


"370. zunika 2010-12-02 12:42

Sziasztok!

Lassan 1 hónapja szedem a Wakame kapszulát, bár nem diétázom, egy grammot sem fogytam. Viszont nem vagyok vizes, és nem hullik a hajam :O Ártani nem árt, mellékhatása nincs. De a fogyás egyelőre elmarad. . . . Azt hiszem január 2-től Atkins vagy 90 napos lesz. . :("


Különben a wakameblabla egy nagy baromság.


"Wakame, tengeri mustár - Undaria pinnatifida (Harvey) Suringar

Ao-wakame, Ito-wakame, Kizami-kombu, Kizami-wakami, Miyok, Nambu-wakame, Precious sea grass, Sea mustard, miyeok [koreai], qundaicai [kínai]

Ez is a japánok kedvencei közé tartozik. Lágyabb, mint a kombu, de hasonló módon használható.

Áztatás után a főerét ki kell vágni. Lehet 10 percig lassú tűzön főzni, de nyersen is fogyasztható, apróra vágva, salátában."

forrás: [link]


És egy érdekesség a linkelt oldalról:

"A JAPÁN WAKAME összetétele víz, alga, 10%-os fukoxantin, 50 mg UNDARIA PINNATIPIDA"


Wakame - a fent linkelt alga japán neve

víz - ismerjük :)

alga - például többek között a wakame is egy algafajta szóval nem értem, miért írta

fukoxantin - az alga színezőanyaga

undaria pinnatipida - a wakame latin neve


Tehát van benne egy kapszulányi alga meg víz. LOL

2011. jan. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!