Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kalória körülbelül?

Hány kalória körülbelül?

Figyelt kérdés

Pontosan adatokat sajnos nem tudok megadni, nem is kérek pontos kalóriaértéket, csak úgy sacc/kb.

Vajon hány kalória lehet egy közepes adag slambuc?


2011. okt. 4. 20:08
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Mondd, te nem fogod föl, hogy utánanéztem??

Azért kérdeztem meg, mivel ez az 570 kalória egy körülbelüli érték, kíváncsi voltam más véleményekre is.

Amúgy meg úgy tudom azért van ez az oldal, hogy kérdezzünk, és nem azért, hogy oltogassunk.

2011. okt. 4. 21:23
 12/23 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem, mert én nem írtam le neked szájbarágósan, hanem azt írtam, hogy nézz utána magadnak, és számold ki!!


És elárulom, hogy a többiek az én válaszom miatt segítettek neked... már írtam, hogy szánalomból...

2011. okt. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
És véleményt témáról, nem kalóriaszámolásról szoktunk kérni!
2011. okt. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

De az agyad felfogóképességét szívesen besaccolom...

Na Csá Lúzer!

2011. okt. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Nem azért mert te azt írtad...

Képzeld el, hogy mire te méltóztattál leírni egy választ (aminek semmi haszna), addig én már régen megnéztem a kalóriatartalmát.

Mi több, tovább megyek. Képzeld el, mielőtt kiírtam a kérdést, én már akkor megnéztem hogy mennyi.


A lustaságról meg annyit, hogy szerintem könnyebb leírni két szót a google-ba, mint itt egy kérdést.

2011. okt. 4. 21:26
 16/23 anonim ***** válasza:

nem értem mit kell itt ugrabugrálni, akinek nem tetszik a kérdés, ne válaszoljon, ne itt tornáztassa a vérnyomását :D


egyébként fogalmam sincs, hány kcal van benne, csak azért írok, mert a slambuc (öhön-nek is hívják) hasonló mint a krumplis tészta, csak szaftosabb és ált. bográcsban főzik.

nálunk helyi specialitás, és nagyon finom, de diéta alatt tuti nem enném :D

2011. okt. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Tényleg sötét van... Szerinted miért írtak vissza a többiek?? Még volt, aki részletezte is, meg aki kicsit piszkálódott...

Ha neked nem esik le, hogy a válaszomba minden benne volt...hát Istenem... valaki 1x sem állt sorba...:D


+ sok beszédnek sok az alja..., ha hazudsz, legyen rövid és tömör, nem kell túlspilázni, annál feltűnőbb...

2011. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. okt. 4. 21:33
 19/23 A kérdező kommentje:

Végül is fölösleges is volt bárkinek írnia..

nem tudok többet semmivel, még mindig 570 kcal-nak veszem..

2011. okt. 4. 21:34
 20/23 anonim ***** válasza:

Nagyon Szívesen!


:D


Szia!

2011. okt. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!