Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a Cefamadar tablettával?

Figyelt kérdés

Jó/rossz?

nemvárt mellékhatások?

előre is köszönöm.


2011. okt. 4. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

én úgy tudom, ez az, amelyik nem a lerakódott zsírhoz nyúl, hanem ahhoz, amit bevittél. méghozzá úgy, hogy kikapcsol valamilyen enzimet a szervezetben, ezáltal a zsír nem bomlik le. Ki lehet találni, hova kerül akkor: kikakilod. Egy csomó ember panaszkodott róla, hogy zsírt kakil, sőt, ha egyszer véletlenül "elpukkantja" magát, akkor is jön a zsír hátul... na nekem ez a mellékhatás akkor se érné meg, ha egyébként fitt és izmos testet garantálna...

de a másik nagy f-szsága, hogy csak azt a zsírt üríti ki, amit épp megettél, ami rajtad reng, azt nem. Vagyis max annyi hatása van, hogy nem hízol tovább, de fogyni semmiképp nem fogsz csak ezzel. Ja, és hiába f.sod ki a zsírt, ha magas a szénhidrátbeviteled, ugyanúgy elhízhatsz a tabletta mellett is.

egyszóval: undorító - a mellékhatása is, meg az is, hogy így forgalomba lehet valamit hozni és ezzel hülyíteni az embereket.

2011. okt. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

bocsi, utána néztem, szerintem összekevertem egy másik gyógyszerrel, tuti, hogy hasonló neve volt, na mind1 :D


de azért "kárpótlásképp" hoztam pár véleményt:


"három hétig szedtem a Cefamadart. Eredmény: iszonyatos gyomorfájdalom, hányinger, gyulladás a torkomban plussz megfázás, mivel rendkívüli módon legyengítette az immunrendszeremet. Egyetlen előnye volt: a pajzsmirigyem picit jobban dolgozott tőle, de nem fogytam"


"Lassan egyértelművé válik számomra, hogy ez a Cefamadar csodabogyó számomra nem sokat ér. Pont egy hete szedem, és eddig 0 az eredmény. Nem fogytam, nem vagyok kevésbé éhes... Ez van... "


"Csak annyit hogy én is szedtem a Cefamadart készítményt amit a gyógyszertárba ajánlottak nekem mint megfizethető készítményt.

Nekem a hatása 0 pedig nagyon akartam és hittem benne!

Csak ennyit szeretem volna mondani."

2011. okt. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. okt. 5. 16:02
 4/4 anonim válasza:
nálunk bevált.. akik írjűk,hogy nem jó, 3 szem után okoskodnak.. A felső válaszolónak pedig: az az Alli, amire gondolsz, és ne csak negatív kritikát hozz..megtévesztő...
2012. máj. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!