Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Korlátolt körülmények között...

Korlátolt körülmények között ez így milyen étrend?

Figyelt kérdés

Későn érek haza a suliból és uzsonna időben tudok ebédelni, így megcserélem az uzsit az ebéddel, ez így nagyon rossz?

Reggeli: 1 graham zsömle, vagy egy szelet barna kenyér, felvágottal, főtt tojással, zöldséggel, tejeskávé édesítővel, zsírszegény tejjel

Tízórai: egy natúr activia

ebéd: egy alma

és uzsonnára eszem főtt ételt plusz egy alma

majd vacsorára egy-két főtt tojás, vagy túró, itt még lehet megint lecsúszik egy tejeskávé


2-3 liter víz :)

és mozgás természetesen :)

maximum 5 kilót szeretnék leadni:)


2011. okt. 4. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
NEmrég olvastam egy tanulmányt ami szerint kamu, h a vacsi pl jobban hízlal mint a reggeli, ez a tévhit azon alapszik h az ember akkor sokkal többet eszik, mert nyugi van meg otthon. Így nem a vacsi hízlal jobban hanem az extra kalóriák. Tehát ha neked van egy étrended, amit tartasz mindegy, melyik kaját mikor eszed meg.
2011. okt. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm:) de akkor ez az étrend megfelelő lenne?

zsírból szeretnék fogyni mindenképp, nem izomból.

2011. okt. 4. 23:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a reggeli és az uzsonna között elég kevés, ehetnél ott mjuk több gyümölcsöt, v akár puffasztott rizst is, mert a suliba szerintem nem lesz elég ennyiSőt megkockáztatom: akár egy barna kenyérből lévő pmellsonkás szenya is befigyelhetne dél körül
2011. okt. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyet értek az utolsó hozzászólóval. Egy dologgal bővíteném ki a már leírtakat. Szerintem első az egészséges táplálkozás, és csak második szempont a fogyókúra. Szóval vagy idd a tejeskávéd cukorral vagy ízesítés nélkül, de semmikép sem édesítőszerrel!
2011. okt. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: vannak ám természetes alapanyagú édesítőszerek is már (stevia, xillit), amiknek semmi mellékhatásuk nincs.


De napi egy-két szem candereltől, süssinától vagy pötyitől se lesz baja senkinek, a rágózás, az energiaitalok pl, meg a jóformán elkerülhetetlen mesterséges adalékanyagok mellett igazán nem hinném, hogy ezek tesznek be. Túl van parázva a dolog, sok az ellentmondó cikk, hogy mennyire is károsak ezek.


A finomított cukorról TUDJUK, hogy káros.

2011. okt. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Anyám egy szem Pötyöitől is rosszul lett és tele lett kiütéssel. A Süssinát jól bírja és azt használja is, cukorbeteg. Aki nem cukorbeteg, és nem cukor nélkül szereti a kávét, az igenis tegyen bele az édesítő helyett egy kis barna vagy akár fehér cukrot. Nem azon múlik a fogyókúra!
2011. okt. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én édesítőt nem a fogyókúra miatt használok.

Nagyon utálom a cukornak az ízét, nem bírnám meginni.

Üresen meg megint nem annyira szeretem a kávét, végül napi 2-3 szemet "eszek" belőle, de már évek óta, nincsenek tőle kiütéseim:)

És köszönöm a válaszokat, de még szívesen várom őket, de ne az édesítőről, az étrendről:)))

2011. okt. 5. 16:44
 8/8 anonim ***** válasza:

tízóraira tedd be az ebédi almát

reggelit (zsömle+sajt, sonka, zöldség) tedd az ebdére

reggel pedig edd a natur activiát+40gramm zabpehely+az uzsi almát

vacsi okés ha van rá lehetőséget egyél zöldséget is

2011. okt. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!