Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Életmódváltás lassan vagy...

Életmódváltás lassan vagy gyorsan?

Figyelt kérdés

Leírom mik a hibáim: 1.nagyon szeretem a csokit meg a zsemlét:D igaz nem eszek habossüteményt meg csokitortát se lángost semmi hízlalót de ezt a kettőt nagyon szeretem:S

2. unalomból eszek lehet már rég vékony lennék ha ez nem lenne

3. össze-vissza eszek

4. rengeteg unatkozok nem tudom mivel foglaljam le magam

5.igazából rájöttem,hogy szeretek sportolni de lusta vagyok kimenni ha kimegyek akkor már tetszik amúgy..

6.ha mégis belekezdek a fogyóba akkor egy idő után nagyon unalmas lesz... ezzel mit kezdhetnék?

7.nem tudom mikor mennyit egyek

8. nem tudoák sajnos kalóriát számolni én magamnak lemérem de az ebédet nem tudom sehogyse kiszámolni:S

9.nem tudok mindennap tk. kenyeret meg zöldséget/gyümit/húst enni,mert nagyon drága..

Mit kezdhetnék ezekkel? Aki segít annak köszönöm szépen előre is:) Ja és mennyi ideig tartana 8kgot lefogyni?158/61


2011. okt. 5. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:

1. határozd el magad.

2. ne fogyókúrázz, mert annak a hízás a vége, életmódváltás egészséges diétával párosuljon.

3. keress partnert, szeretkezz többet, esetleg hosszabb távú kapcsolatot.. ekkor nem kajálnál unalomból, csinálnál mást.

4. lelki fa.sságok rendbetétele. ha valami bajod van, és emiatt is enned kell, tüntesd el a bajod.

2011. okt. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!