Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 9 hónapos gyerek mellett,...

9 hónapos gyerek mellett, hogy fogyjak?

Figyelt kérdés

68 kg vagyok, és 170 cm-er magas.5 kilót szeretnék leadni.

Csak gyerek mellett nem tudom, hogyan.Egész nap pörgök, van mikor enni sincs időm, ezért futtában eszek szinte.Étrend és edzésterv is érdekel.Esetleg valami tea amit ilyenkor jó inni.

Olyat keresnék, ami mellett azért maradna energiám, a gyerek miatt.

Köszönöm

(Eddig még sosem fogyosztam, mert eddigi életemben még nem volt rá szükségem.)


2011. okt. 8. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából próbáld a kalóriát számolni. három főétkezés,két mellék legyen. Reggelre, délelőttre a szénhidrát tartalmú ételeket, délután már könnyebb ennivalókat. Tornázz Rubint Rékára.. A kicsi is élvezni fogja, főleg ha együtt csináljátok :)
2011. okt. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem tornáztam, de ugyanez volt a baj a kajával, hogy nem volt időm enni, csak este, aztán meg is lett az eredménye:-S

Gondolom, 4-5x eszik a babád 1 nap, na én is ehhez igazítottam, miután megetettem, közvetlen utána ettem én is (így megvan a 4-5 étkezés naponta) és kcal számolás.

2011. okt. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudok kalóriát számolni... Nincs rá időm, nincs rá energiám.


Ha odafigyelsz, amit előttem írtak, hogy egyél amikor a gyerkőc is, az napi 5 kaja, az az emésztés szempontjából nagyon jó. Egyél változatosan, de ne sokat, és ne tipikusan hizlaló ételeket, mint cukros, fehér lisztes, zsíros. Legyen zöldség, rost, fehérje. Ha tornázol napi 20-30 percet mellé, tuti a siker komoly számolgatás nélkül is. Ja és igyál sokat.

Pici trükkök: tej, tejföl ne 2,8%-os legyen, hanem 1,5, a sajt ne zsíros, a zöldség közt ne nagyon legyen bab és kukorica, a gyümölcs közt banán. Este csak könnyű vacsit fogyassz. De nagyon fontos, hogy rendszeresen egyél.

2011. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Pici trükkök: tej, tejföl ne 2,8%-os legyen, hanem 1,5, a sajt ne zsíros, a zöldség közt ne nagyon legyen bab és kukorica, a gyümölcs közt banán."

Egyet értek, én is ezekre mentem rá nagyon (mozarellából csak a 8,5%-os, NEM a 20-as, túróból csak zsírszegény, és amiből van, abból mind cukormentes.)

2011. okt. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!