Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy is kell ezt csinálni?

Phanie kérdése:

Hogy is kell ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Anorexiás vagyok. Járok pszihiátriai kezelésre, és az orvos het 0,3 kg hízást írt elő. Ezt hogy tudom elérni, mennyit kellene ennem? Degeszre kellene ennem magam? édességgel meg ilyesmi? ha 10 dekát fogyokmég befektetnek a kórházba. azt meg nem szeretném ://
2011. okt. 8. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lepett meg, h beteg vagy, már régóta sejtettem - a kérdéseid alapján.


Egyél min. 2000 kcal-t, és ha megjött a menstruációd (amennyiben nincs), elkezdhetsz sportolni is.

2011. okt. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, és sokat kell enned.


Tejszínes dolgok. Amit lehet, dúsíts (tejföllel, tejszínnel, reszelt sajttal, tojással), a tejtermékek közül válaszd a zsírosabbakat.

Tészta feltéttel, édes tésztaételek.

Krumpli, rizs.

Levesekből tartalmasakat (pl. gulyás, lebbencs, krumpli, tarhonya,...) egyél.

Zsírosabb tej, kakaó.

Olajos magvak.

Húsból bmelyik jöhet, de most inkább sertés.


PL.

R: egy bögre tejeskv/kakaó, pékáru vajjal, szalámival, zöldséggel

T. 1 krémtúró/puding, egy marék mogyoróval

E. leves+főétel (krumplipüré és hús), v főzelék feltéttel (pl. krumpli sertés pörkölltel)

U. gyümölcs (pl. banán) mézzel / madártej

V. ugyanaz, mint ebéd főétele / kifli vajjal, szalámival / tejbegríz / tojásrántotta, tükörtojás pékáruval

Utóv. egy bögre mézes tej, kakaó, pár szem keksszel / banánnal


Attól, mert gyarapodnod kell, ne csokit zabálj, mert csak tönkreteszed magad. :)

2011. okt. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

ma úgy csináltam, hogy reggelire zapkását ettem (mobndjuk cukor nélkül vízzel, almával) de utána ettem ebédre töltött paprikát ( 2 merőkanál paradicsomszósz, egy közepes gombóc- nem tudtam többet enni belőle, nmem igazán szeretem) és délután ettem 4 nagy szelet sütit (10 dkg cukor, 30 dkg liszt, 16 dkg zsír, 3 tojás, egy csomagsütőpor - ez kb. 12 szelet, ebből ettem 4-et.)

és vacsira még nemtudom mit fogok enni. szerintetek?

2011. okt. 8. 16:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Keveset ettél - tudom, nehéz sokat kajolni, de hajrá -, vacsira még mehetne egy gombóc, v tartalmasabb kaja.
2011. okt. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!