Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 13 éves lány hogyan...

Egy 13 éves lány hogyan fogyókúrázzon?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és kb. 10 kg felesleg van rajtam.Hogyan,milyen módszerrel fogyózzak?Menyit és mit egyek?Mit spotoljak?Van itthon szobabiciklink is.Nincs pénzem beiratkozni valahova.Esténként hulla vagyok,mivel egész nap ttanulok.Tényleg, mint egy élő halott, de ha kell akkor erőt veszek magamon.
2009. ápr. 19. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne egyél cukros és túl fűszeres ételeket! Kerüld a finomlisztből készült ételeket! Próbálj mozogni valamit heti 4-szer! Ennyi bőven elég lesz. ;)
2009. ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szia!


Semiképp se kezd túl komoly fogyókúrába, mert még nagyon fiatal szervezet vagy! Minimiálisan változtas az étrendeden-kevesebb zsíros étel-de főleg a mozgásra helyezz nagy hangsúlyt!


Ha van otthon szobabiciklitek, akkor tekerj vele napi szinten. De szerintem szórakoztatóbb inkább barátokkal elmenni biciklizni:) Minden nap menj ki egy órára futni és hidd el le fog menni az a felesleg, ha kellően kitartó vagy!


-Tündérlány(17)-

2009. ápr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Inkább járj le futni a nyári szünetben minden nap, ettől simán lemegy.

Vagy mozogj sokat, de fogyókúráznod nem kell. Egyél rendesen, amit anyukád főz, csak ne sokat. Édességet, kólát, chipset, csokit felejtsd el. Na jó, heti 1-2 csoki belefér, ha nem bírod megállni :)

De a mozgás a legfontosabb neked, most alakul át a szervezeted enned muszáj rendesen.

2009. ápr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
13 éves kislány NE fogyókúrázzon! Szervezeted még fejlődésben van javában. Egyél kevesebbet, mást, mint szoktál, nézd meg a neten az egészséges táplálkozásról szóló intelmeket, sportolj és tanulj, de SEMMIKÉPPEN ne kezd fogyókúrába!
2009. ápr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!