Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az hogy fogyozni...

Miért van az hogy fogyozni akarok nem eszem egész nap semmit csak ebédelek mellette 7 órát gyakorlaton vagyok a boltban gyakszin amikor hazamegyek tornázok és nem tudok fogyni! Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Válaszoljatok!

+adjatok tanácsot?

hogy miért lehet ez!

Elöre is köszike!:-)))


2008. márc. 14. 15:44
 1/4 anonim válasza:
100%
1x enni nem túl jó ötlet egy nap, főleg ha akkor sokat eszel és nem fogyókúrás kaját... mit szoktál ebédelni? amúgy meg hány kiló és hány centi vagy? mert ha kevés felesleged van, akkor abból nagyon nehéz fogyni.
2008. márc. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!!


A probléma azzal van hogy fogyózni akarsz. Mert kúraszerüen csinálod, és utánna visszatérsz a szemét kajákhoz, ami miatt elhíztál.


Válszolj a kérdésekre magadban.


Elhízott vagy?? igen?? nem??

Mennyi idő alatt híztál meg???

Sprotoltál valaha is, ha igen, mit? mióta? milyen komolysággal??

Mit eszel?

Hajlandó vagy-e komoly áldozatokra annak érdekében hogy csúcsszuperul nézz ki?? /no cukor, édesség, ízek, nagy zabálások/

Ha ezekre a helyes választ megadtad, már jól csinálod.


Első körben én leírtam volna az alábbiakat magamról.


Hány cm magas vagy?

Hány kg?

Kb mennyi a testzsírszázalékod??

Mióta edzel? és mit?

Mennyit, mit és hányszor eszel egy nap??


Válaszolj ezekre.


Nos a válaszo mamúgy az, hogy a lehető legtutibb dolgot sikerült csinálnod ahhoz hogy ne fogyj.

Elárulom a giga titkot, hogy akik szépek /fitnessmodell lányok/ naponta legalább 8x esznek amikor elérik a lepucolt zsírmentes formát. Hogyan lehetséges ez??!!

ÚGy hogy nem koplalni kell, ez egyenesen ostobaság.


Elmondom az elméletet hogy megértsd. HA nem eszel egész nap semmit, csak egyszer. Akkkor gondolom mire délben amikor eszel elsőként és egyben utoljára a nap folyamán nagyon koroghat a gyomrod. A tested jelzi hogy tápanyag kell. Namármost ez annyit tesz hogy addig energia kell. Gyors energia, amíg mozogsz, lélegzel stb. Na és szerinted vajon honnan szedi a test az energiát olyankor amikor a pocakod üres??? Igen jól gondolod NEM A ZSÍRBÓL !!! hanem az izomzatból, az izomszövetből konkrétan mert gyorsabban bontja vissza és nyer belőle energiát. Tehát a lényeg nem az ,hogy a napi 1x kajálással a zsír alól kipusztísd az izmodat, ami majd meghatározná a tested formáját, hanem épp ellenkezőleg, a húst kéne megőrizni magadon és a zsír leszedni róla. Ehhez napi 1 óra sétára, 8x evésre, /az ételeket mérni kell grammra pontosan ,vezetve, semmmi félrekajálás,/, és heti háromszor egy óra súlyzós edzésre van szükség, másképp reménytelen /nem 500 kilóval végzett guggolásokra gondolj, és nyugi nem leszel férfiasan izmos tőle/.


Amúgy több infó itt, kérlek olvasd végig figyelmesen többször ezeket, lehet nem minden lesz világos, ha kérdés van írj nyugodtan



[link]


[link]


[link]


ÉS NE FELEDD A LEGTÖBB EMBER NEM AZÉRT NEM NÉZ KI ÚGY MINT A FITNESS MODELLEK MERT NEM JÓ HOZZÁ AZ ALKATA, NEM JÓ HOZZÁ AZ AKARETEREJÜK, A SOK LEMONDÁS A ZSÍROS, LAKTATÓ KAJÁRÓL NEM KIS AKARATERŐT KÖVETEL, DE MEGÉRI HIDD EL!!!


2008. márc. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Huu de a szivembol szolt az aki elottem irt....

En is vegig csinaltam tavaly egy 90 napos onkinzast aztan pedig visszaszedtem mindent.

Iden beiratkoztam egy klubba, ahol pontosan az a lenyeg, hogy megtanitsanak az egeszseges taplalkozasra es arra, hogy koplalassal nem lehet fogyni csak marha szarul lehet magad erezni.

Nagyon fontos a kaja energiatartalma amit eszel es a mennyiseg. Nagyon nehez tudom, hogy ne edd magad tele addig amig jol esik. De ez is a titok egyik resze. A masik a viz fogyasztas. Cukros uditok, gyumolcslevek csak szomjasabba es koverebbe tesznek - mondjanak csak barmit a nagyon egeszseges dobozos gyumolcslevekre...

NAgyon fontos, hogy meglegyen a napi kalcium beviteled a minimum egy pohar tej vagy alacsony kalorias joghurt.

A szervezeted egy het utan megszokja, hogy cukrot csak az etellel viszel be. A masik nagyon fontos dolog ha megkivansz valamit egyel belole. Decsak egy kicsit. A vagyat mint olyat kielegited es nem lesz buntudatod. Nagyon fontos, hogy az amit eszel magas rosttartalommal rendelkezzen. Ezert fontos naponta a gyumolcs fogyasztas.

Zoldsegek...hihetetlenul finomak a tokfelek, a repa, brokkoli csirke mellel grillezve. A husit barbeque fuszerrel fuszerezed ami aztan jot tesz a zoldsegfeleknek is. Nagyon finom.

Szoval enni kell, naponta tobbszor, keveset. Inni sok sok vizet. Magadat merni reggel klotyo utan.

2008. márc. 15. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az sem mi degy, mikor kezdted a fogyizást. Nekem kb. 1 hónapig állt a súlyom, mire megindult lefelé. Szóval türelem. Mert a májban raktározott keményítőnek el kell fogynia.


És ennél valamivel egészségesebb módszert válassz inkább.

2008. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!