Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Béres Alexandra diétás program...

Béres Alexandra diétás programja miért nem olyan népszerű, mint Norbiéké?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert bonyolultabb, és kell hozzá némi agy, hogy az ember megértse. Meg nincs mögötte a fél élelmiszeripar, akik iszonyat pénzt pumpolnak még a marketinggépezetbe.
2011. okt. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak mert tegnap akadtam rá és szerintem sokkal ésszerűbb, egészségesebb, mint Norbiéké. Persze, megértem, ha valakinek ez utóbbi vált be, csak a másikról alig hallani valamit, pedig nem gondolom, hogy rosszabb, sőt..
2011. okt. 10. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt azért, amit az első írt.

Másrészt a Norbi biznisznek hatalmas marketingje van, és jókor kötött jó cégekkel jó szerződéseket. És így méginkább tudja bővíteni a márkát (pl ott az update pékség, meg a kajafutárral is tudsz már norbi arcképes kaját rendelni.)

Én sem szeretnék senki felett pálcát törni, de nekem alapból szimpatikusabb Alexandra (a tornái, a nyilatkozatai, a dvdken szereplő szöveges részek, és instrukciók alapján), mint Norbi&Réka együtt. És egyetértek veled abban, h a kisebb népszerűség ellenére jobb az, amit ő mond/ ír.

2011. okt. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azért mert Béres Alexandra közreadott minden tudását amik(jok vagy rosszak én nemtudom de ahogy irtátok elég jok) de összeviszaságba. akit érdekel és foglalkozik vele megtalálja de nem ugrik az arcodba.Norbi pedig egy brand et épített ki. tudatosan marketingel pszihologiával folyamatosan ott volt. jókor jó helyen. időben kinőtte a személyiedző vagyok dolgot(amit béres nem tett cask adta ki a saját dolgait) és norbi előlépett üzletemberré. meglátta a lehetőséget és csinálta amit tudott. sokan fikázzák de csinálja csak valaki utána. adott egy 160kg-s ember aki20 év alatt miliárdos fogyibirodalmat épített ki.(és ha nem működne a technikája nemhiszem h sikerült volna neki) szoval a lényeg h sokkal jobban promotálta a cuccait és sok lábra ált. nemcsak fogyidvd-k hanem akkor hozzá valo kaják meg minden. nála tényleg az van h ha megrendeled az egész csomagot akkor kapsz edzéstervet edzésvideot edzésmodot étrendet de hozzá a kaját a szemléletmódot a polot nadrágot kondigépet mindent.és emellett még működik is a dolog
2011. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!