Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 40 perces béres alexandra...

40 perces béres alexandra torna vs.30-40 perc kocogás-futás?

Figyelt kérdés
ma is mozogni akarok, muszáj lesz valamit.:) általában mindkettő megy, de ma "pihenőnapot" akarok tartani, ezért csak egyiket elvégezni. melyik a jobb?
2011. aug. 2. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
futás
2011. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
éééénis arra hajlok:))))
2011. aug. 2. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:
kb. mintha én irtam volna ki a kérdést. :) énis mindkettőt csinálom + lépcsőzés de az mellékes. Melyikre tornázol? :DD amúgy énis kiváncsi vagyok melyiik a jobb. ;)
2011. aug. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bix ***** válasza:
punciszellőztetés vs futás? hát nem is tudom:) talán a futás, de nem vagyok benne biztos. de talán mégis. inkább fussál
2011. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

futottam. 50 percet, de közben sétáltam nagyjából 15 percnyit mert rohadtul fáj a lábam. :S


a másodiknak: Nyerj időt!-öt csinálom, mert csak ezt találtam itthon.:D akarok másikat letölteni, mert ez mostmár unalmas+nem érzem a hatását. Te mire tornázol? nem tudsz esetleg vmi jű oldalt ahonnan lehet tölteni b.alexandra dvd-ket ingyen?:DD

2011. aug. 2. 21:58
 6/7 anonim ***** válasza:
punciszellőztetés xD ez jó..:D futás^^
2011. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. én a "Legjobb formád"ra tornázok. nkm bátyám töltötte le netröl. linkelni igy nm tudok :/
2011. aug. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!